Sloga odličnom igrom slavila protiv Konjuha

Rukometaši Sloge pružili su odličnu igru i savladali ekipu Konjuha iz Živinoca rezultatom 37:34. Dobojlije su ovoj utakmici nastupili bez povrijeđenog Bojana Tulendića i golmana Milutina Bogdanovića koji je imao smrtni slučaj u porodici,  njega  odlučno  je odmijenio Božidar Bajović. On je pružio vrhunsku partiju sakupivši 15 odbrana.
U 6.minutu Sloga je povela 5:3 i od tada gostima više nisu dozvolili da atigne do poravnanja a kamoli vođstva. Gosti nisu ni jednom bili u prednosti. Sloga je držala ritam i igru u svojim rukama. U toku je bio 14.minut kada Sloga dolazi do plus četiri 10:6. U 18.minutu dobojski tim je imao pet golova viška 13:8. Konjuh pravi seriju 3:0 i smanjuje na minus dva 12:14 (21.minut). Tri minuta do odlaska na odmor Sloga je ponovo imala pet razlike 18:13. Na odmor Sloga odlazi sa plus tri 18:15.
Na startu drugog dijela Sloga postiže gol sa dva igrača manje. U 33.minutu Sloga je imal preimućstvo 21:16. Najveću prednost na utakmici Sloga je imala u 41.minutu 27:21. Gosti su pokušavali da se vrate u igru. U 56.minutu prilaze na minus tri 31:34 i to je bilo sve što su mogli. Na kraju zaslužena pobjeda Sloge 37:34.
Najefikasniji u pobjedničkom timuu bili su izvrsni Dušan Miličević sa 11 i Stanko Stanković sa 8 golova, dok je 6 golova postigao Dario Đenadija. Kod gostiju najefikasniji su bili Ievgen Buinenko, Kenan Hadžiavdić, Boris Bosić i Almir Osmanhodžić svi po 6 golova.

SLOGA -  KONJUH 37:34 (18:15)

Dvorana; Osnovne škole "Radoje Domanović" Osječani. Gledalaca: 50. Sudije: Obrenko Miljković (Bijeljina) i Duško Ristanić (Brčko). Delegat: Vladimir Jović (Tuzla). Sedmerci: Sloga 1(1), Konjuh 5(4). Isključenja: Sloga 6, Konjuh 2 minuta.
SLOGA: Radomir Stojanović 3, Jovan Todorović 4, Stanko Stanković 8, Vladan Marković 4(1), Đorđe Ristić, Nikola Stjepanović, Dario Đenadija 6, Mihailo Ristić, Ilija Krajina, Đorđe Radojčić, Dušan Miličević 11, Rajko Maričić, Peđa Dejanović, Danilo Ristić, Andrej Lazić, Božidar Bajović (15 odbrana). Trener: Dejan Vasilić.
KONJUH: Eldar Musić 1, Ievgen Buinenko 6(2), Bakir Pirić, Kenan Hadžiavdić 6, Muamer Hadžić, Sulejman Pejkušić, Mirza Modrić 1, Ahmed Čabaravdić (4 odbrane), Nermin Smajić 4(2), Draško Knežević (4 odbrane), Boris Bosić 6, Semir Memić, Adi Klopić, Almir Osmanhodžić 6, Rijad Sinanović, Aid Selimović 4. Trener: Davor Kadić.

Krivaja : Goražde
Izviđač : Sloga
Čapljina : Sloboda
Gračanica : Konjuh
Leotar : Maglaj
Borac M:TEL : Vogošća