Čelinac bolji od Progresa

U komšijskom duelu u Čelincu domaći istoimeni drugoligaš je pobijedio Progres iz Kneževa rezultatom 4:2.
U prvih 45 minuta viđena su četiri pogotka, gosti su poveli u 11. minutu golom Miljana Budića, a tri minuta kasnije izjednačio je Jovan Dubravac, da bi Nemanja Stupar u 33. minutu ponovo donio Progresu prednost. Potom je Milko Babić sa dva gola u 34. i 72. minutu u potpunosti preokrenuo rezultat u korist Čelinca, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Materić u 76. minutu.

Čelinac – Progres    4:2 (2:2)

Stadion: Sportski centar u Čelincu. Gledalaca: 50. Sudija: Srđan Landup (Banjaluka). Strijelci: 0:1 M. Budić (11), 1:1 Dubravac (14), 1:2 Stupar (33), 2:2 Babić (34), 3:2 Babić (72), 4:2 Materić (76) Žuti kartoni: Bojić (Čelinac), Halaba, M. Đuranović (Progres).
ČELINAC: Jović, Bajić, Materić, Babić, Dubravac, Tomić, Suvajac (od 46. Krminac), Stojanović (od 89. Gavrić), Rulić, Bojić (od 69. Tepić), Trifković (od 84. Orašanin).
PROGRES: Svjetlanović, Halaba, Kahrić (od 84. LJ. Đuranović), Vučić (od 86. Glamočić), M. Budić, P. Budić, Stupar (od 78. Marić), Dukić, Đukarić, Barišić, M. Đuranović.