Stevanović donio bodove Zvorničanima

U dosta dobroj fudbalskoj predstavi Drina je zasluženo savladala ekipu Rudar Prijedora.

Prvi su u vođstvo došli gosti, kada je u 13. minutu odbrana Drine smušeno reagovala nakon centaršuta, pa Jaćimoviću nije bilo teško da savlada Maksimovića.

U 18. minutu slobodan udarac je izveo Zekić, a Dejan Rašević je savladao Inđića za izjednačenje za 1:1.

Bojan Stevanović (plavi dres)

Drina je došla do pobjede u 59. minutiu Katastrofalno je pogrješio mladi Inđić nakon cenataršuta Stojanova, lopta mu je ispala iz ruku, a na pravom mjestu se našao Bojan Stevanović i sproveo loptu u mrežu gostiju.

Imala je Drina više od igre i stvorila daleko više povoljnih prilika.

U 15. minutu nakon centaršuta sa lijeve strane Stevanović  je dobro šutirao, ali je Inđić izbio loptu u korner. Gosti su uzvratili u 23. minutu. Sa 18 metara dobro je šutirao Šakić a Maksimović odbranio njegov udarac. Minut kasnije u prilici je Miloš Jokić, ali šutira sa sedam metara kraj gola.

U 45. minutu Stojanov je šutirao sa 18 metara kraj gola. U 55. minutu Mijailović se našao sam na oko pet metara malo iskosa, ali je šutirao kraj gola.

Do kraja nije bilo većih uzbuđenja, pa je Drina zabilježila novi trujumf.

DRINA – RUDAR PRIJEDOR 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Jaćimović (13), 1:1 Rašević (18), 2:1 Stevanović (59).
Stadion: Drine, Zvornik.