Saša Maksimović može sam
Ekipa Borca je na svom terenu vrlo lako savladala Modran rezultatom 4:0. U vrlo zanimljivom prvom poluvremenu vidjeli smo samo jedan pogodak mladog Saše Maksimovića u 25. minutu susreta. Isti igrač je u nastavku, u 52. minutu iskoristio sjajnu kontru domaće ekipe i po drugi put se upisao u listu strijelaca. Svoj het trik, prvi ove sezone, Maksimović je zabilježio u 78. minutu postije kardinalne greske odbrane gostujuće ekipe. Svoju sjajnu partiju krunisao je i četvrtim golom na ovom meču a ujedno i desetim u sezoni nakon sjajnog kornera kapitena Milića na samom kraju meča. Četrnaeska Borca na ovom susretu je apsolutno zaslužila epitet igrača utakmice. Ekipa Borca u sledecem kolu gostuje u Velinom selu, dok Modran dočekuje ekipu Tavne.