Juniori, Kup BiH: Sarajevo – Krupa 4:0 (2:0)

Zenica – Trening centar Fudbalskog saveza BiH. Gledalaca: 150. Sudija: Antoni Bandić (Grude). Strijelac: 1:0 Hadžić (38), 2:0 Hadžić (40), 3:0 Hadžić (67), 4:0 Hadžić (90). SARAJEVO: Kovačević, Resić, Hadžić, Blagojević (od 78. Đurić), Smajlagić (od 69. Tutundžić), Šabanović, Mujakić, Miletić, Veladžić (od 74. Pozder), Škrijelj (od 46. Mustafić), Klarić (od 46. Salčinović). Trener: Dženan Uščuplić. KRUPA: Pupovac, Bubić (od 87. Guskić), N. Babić, Ilić, Gvozdenović, Stanković (od 85. Kos), Ninković, Ševarika (od 57. Mrđa), Arežina (od 81. Mirčić), Tatić (od 90. Palikuća), Bojanić. Trener: Nikola Vidović. Juniori Sarajeva pobijedili su vrš njake Krupe sa 4:0 u finalu Omaldinskog Kupa Bosne i Hercegovine i prigrlili pobjednički pehar, a sva četiri pogotka postigao je Nedim Hadžić, dva u prvom i dva u drugom poluvremenu. Sarajlije su tokom svih 90 minuta imali više od igre i terensku inicijativu, ali bez pbzira na visok poraz u finalu izabranici trenera Nikole Vidovića plasmanom u finale su napravili istorijski klupski uspjeh.