"Drina HE" ubjedljiva protiv "Proletera"
Fudbaleri „Drine HE“ trijumfovali su na domaćem terenu u Višegradu nad ekipom „Proletera“ iz Dvorova sa 4:2 (1:1) u 19.kolu Druge lige Republike Srpske (istok). Veoma efikasnu utakmicu imalo je priliku da gleda oko stotinu gledalaca na Gradskom stadionu u Višegradu. Poveli su gosti preko Vlačića u 41. minutu, ali dva minuta kasnije Marko Savić izjednačuje na 1:1. Tek što je počelo drugo poluvrijeme dosuđen je penal za Višegrađane, a sa 11 metara precizan je bio Ivan Mirković. Domaći su nastavili u jakom ritmu i Soldar je u 55. minutu povećao na 3:1, da bi sve dileme o pobjedniku riješio Jovanović u 73. minuti. Drugi gol za goste postigao je Maksimović u 82. minutu i samo ublažio poraz. Ovom pobjedom „Drina He“ je prešla na tabeli „Proletera“ i sada zauzima 14. mjesto sa 20 bodova.