Buldozi nastavili da melju sve redom
U okviru 15.kola Druge košarkaške lige Republike Srpske košarkaši OKK „Prnjavor“ slavili su na gostovanju ekipi Une iz Kozarske Dubice rezultatom 53:76. Bila je ovo trinaesta pobjeda za kaznenu ekspediciju iz Prnjavora iz isto toliko odigranih utakmica. Ponovo su Prnjavorčani kao po navici u prvoj četvrtini postavili stvari na svoje mjesto. Granitna odbrana i racionalna rješenja u napadu rezultat su dvocifrene prednosti nakon prvog perioda igre, rezultat 9:19. Tamo gdje su stali u prvoj „Buldozi“ su nastavili u drugoj četvrtini. Odbrana je bila na još višem nivou a napad još efikasniji pa je rezultat na kraju prvog poluvremena glasio 16:42 za goste. Drugo poluvrijeme bilo je samo rutinsko odrađivanje posla za Prnjavorčane te su prednost stečenu u ranoj fazi utakmice uspješno sačuvali do kraja susreta za konačnih KK „Una-OKK „Prnjavor“ 53:76. Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Božo Marić sa 19 postignutih poena, pratili su ga kapiten Kalabić sa 14, te Slijepčević sa 13 poena. Do kraja prvenstva ostala su još tri kola, „Budlozi“ narednog vikenda na svom terenu dočekuju ekipu Servicijuma, dok će košarkaši Une u goste u Novu Topolu ekipi Lijevča.