"Brotnjo" napravio veliki korak ka opstanku
Futsaleri "Brotnja" napravili su veliki korak ka opstanku u Premijer ligi u ovom kolu.  Oni su na svom terenu savladali MNK "Seljak" sa 4:2, te uz poraz "Kaskade" na svom parketu otišli na, u ovom trenutku, velikih pet bodova razlike. Ekipa "Brotnja" je maksimalno koncentrisanom i sigurnom igrom, stigla prvo do 2:0 na poluvremenu golovima Duja Nevistića, bivšeg igrača "Seljaka", te Luke Sutona, a onda su još jednim golom Sutona u nastavku, te jednim Anta Galića stigli do sigurnih 4:0. Sve što su gosti uspjeli bili su golovi u 38. minutu. Prvo je pogodio Nikola Kaić i zatim i Nikola Ivković iz kaznenog udarca. MNK BROTNJO - MNK SELJAK 4:2 (2:0) Gradska dvorana Gledalaca: 200 Sudije: Jasenko Pljevljak i Amir Omerbašić (oba Sarajevo) Strijelci: 1:0 Nevistić 6, 2:0 Suton 15, 3:0 Suton 22, 4:0 Galić 35, 4:1 Kaić 38, 4:2 Ivković 38 (10m) Žuti kartoni: Kozarić (Brotnjo), Ivković (Seljak) Brotnjo: Medić, Galić, Čilić, Suton, Marković, Šego, Dujmović, Prusina, Nevistić, Pehar, Granić, Kozarić  Trener: Matej Čilić Seljak: Vidović, Maleta, Ivković, Semren, Kaić, Vukoja, Grgić, Ivo Krišto, Ivo Krišto-Cage, Pervan  Trener: Božo Crnjak

Sarajevo 6 : 5 Salines
Sloga 4 : 1 Radnik MD Šop
Borac 2 : 4 Mostar SG
Brotnjo 3 : 7 MNK Hercegovina
Željezničar 7 : 5 Sloboda Kompred