"Ljubić" ispustio pobjedu, "Obilić" poražen kod Kotor Varoši
Oba prnjavorska kluba malog fudbala nastavila su sa obavezama u Prvoj i Drugoj ligi Republike Srpske. KMF „Ljubić“ Prnjavor je u okviru 10.kola Prve futsal lige Republike Srpske u Sportskoj dvorani „Sloga“ u Prnjavoru dočekao ekipu „Jošavke“. Utakmica je završila neriješenim rezultatom 7:7, a mnogo više razloga za nezadovoljstvo konačnim rezultatom imaju igrači domaćeg tima. Poveo je „Ljubić“ već u 2.minutu preko Zorana Kovačevića, da bi Žižak Aleksandar u 9.minutu povisio prednost domaćih na 2:0. Do odlaska na odmor Prnjavorčani su postigli još tri gola, dva je postigao Danko Ćirković a jedan njegov imenjak Danko Segić. 5:0 za „Ljubić“ na poluvremenu protiv poslednjoplasirane ekipe na tabeli, reklo bi se da je dovoljno za pobjedu, no nisu tako mislili gosti iz Čelinca. U 22.minutu Nebojša Jovanović smanjuje rezultat, da bi samo minut kasnije Aleksandar Radujković nagovjestio da nije još sve izgubljeno za njegovu ekipu.Potpuni povratak „Jošavke“ u utakmicu označio je Milan Zeljić golovima u 26. i 27. minutu utakmice za nevjerovatnih 5:4!Vladimir Ančić postiže šesti gol „Ljubića“ na utakmici u 28.minutu, a samo minut kasnije svojim trećim golom Danko Ćirković ponovo vodi domaće na pristojnu razliku,7:4.Gosti nisu odustajali i Siniša Branković u 32.minutu pogađa za 7:5. Odmah u sledećem napadu dosuđen je penal za „Jošavku“, a siguran egzekutor je Milan Zeljić, njegov treći gol na utakmici. U 39.minutu Aleksandar Radujković postiže svoj drugi gol i donosi bod svojoj ekipi, za konačnih 7:7. „Jošavka“ je ovim remijem ostala na poslednjoj poziciji na tabeli sa bodom manje od „Ljubića“. U sledećem kolu „Ljubić“ ide u goste vodećoj ekipi na tabeli „Ugljeviku“ dok će „Jošavka“ na svom terenu dočekati „Sokrates“. Ni drugi klub malog fudbala iz Prnjavora, KMF „Obilić“ nije došao do pobjede. Oni su u okviru 9.kola Druge lige Republike Srpske poraženi na gostovanju kod ekipe „Kotor Varoša“ rezultatom 7:4. Senedin Tatar je u 12. minutu doveo ekipu iz Kotor Varoša u prednost, da bi već u 13.minutu Damjan Kragić povisio na 2:0.  Do odlaska na odmor Jasminko Kovač je uspio da smanji rezultat na 2:1. Dobru igru „vitezovi“ su nastavili početkom drugog poluvremena kada je prvo u 27.minutu Mišo Mandić poravnao rezultat na 2:2, da bi već u sledećem napadu Lazar Kovačević donio potpuni preokret svojoj ekipi. Ipak, uspjeli su domaći da se prvo preko Miroslava Nedića vrate u utakmicu a onda golom Senedina Tatara ponovo povedu. Mladen Đukić i Damjan Kragić su golovima u 34.minutu odveli svoju ekipu na veliku prednost da bi Bojan Đekanović samo potvrdio pobjedu golom pred kraj susreta. U poslednjim trenucima Jasminko Kovač je postigao svoj drugi gol i tako ublažio poraz svoje ekipe za končnih 7:4. Ovom pobjedom „Kotor Varoš“ je tri kola prije kraja obezbjedio plasman u Prvu ligu Republike Srpske naredne sezone. Oni će u sledećem kolu ići u goste u Gradišku dok će „Obilić“ u Prnjavoru dočekati ekipu „Starčevice“.

Sarajevo 6 : 5 Salines
Sloga 4 : 1 Radnik MD Šop
Borac 2 : 4 Mostar SG
Brotnjo 3 : 7 MNK Hercegovina
Željezničar 7 : 5 Sloboda Kompred