Fočaci preokretom slavili u Višegradu
Košarkaši „Sutjeske“ iz Foče slavili su u Višegradu protiv ekipe „Varde HE“ sa 73:84 (29:11, 16:26, 19:17, 9:30) u 15. kolu Prve lige Republike Srpske. Košarkaši „Varde HE“ lošom igrom u zadnjoj četvrtini ispustili su pobjedu u komšijskom okršaju sa ekipom iz Foče. Vodili su Višegrađani u jednom trenutku 32:14, ali su Fočaci do odmora smanjili na 45:37. U 3/4 su domaći održavali prednost, da bi gosti sjajnom  igrom, posebno u odbrani, u zadnjih deset minuta napravili preokret i slavili sa 84:73. Najefikasniji na meču bio je Sudžum sa 27 poena, uz deset skokova, Stanimirović je postigao 14, Ivanović 13 poena i 10 skokova. U pobjedničkoj ekipi Bodiroga je imao 20 poena, Kaluđerović 18, Todorović 14 i Đerić 11 poena. Košarkaši „Sutjeske“ sada imaju skor od 12 pobjeda i tri poraza, dok Višegrađani imaju šest pobjeda i devet poraza.