Sloboda remizirala u Antaliji

U prvoj utakmici na pripremama u Antaliji tuzlanska Sloboda odigrala je neriješeno protiv češkog prvoligaša Karvine 1:1 (0:0). Tuzlaci su poveli golom Ismara Tandira u 53. minuti s 11 metara, dok su igrači iz Češke izjednačili u 71. minuti golom Pavela Eismana. Sloboda je utakmicu počela u sastavu: Hadžić, Efendić, Škahić, Mehmedagić, Lazevski, Stjepanović, Veselinović, Ordagić, Zilkić, Zec i Krpić. Ovo je najvjerovatnije sastav koji bi, uz neke manje izmjene, trener Vlado Jagodić mogao uigravati za start u prolje tnom dijelu prvenstva. Na utakmici s Karvinom u igru su ulazila 22 fudbalera  „crveno-crnih“. Sljedeću pripremnu utakmicu u Antaliji Sloboda će odigrati 10. februara protiv gruzijske ekipe Torpedo Kutaisi.