Zaslužena pobjeda Gradiške u Ljubinju
  Iznenađenje u Ljubinju u utakmici 9. kola Prve lige Republike Srpske. Odbojkaši Gradiške nose kuće sasvim zasluženo dva boda poslije minimalne pobjede nad favorizovanim domaćinom.U prosječnoj odbojkaškoj predstavi gosti su od samog početka pokazali da nisu došli sa bijelom zastavom, demonstrirali su više znanja, spretnosti i želje, a plod svega toga su dva osvojena boda. Bolji od ostalih u gostujućem timu bio je korektor Stijaković. ssudije-ljubinje Kako rezultat po setovima govori, igralo se u intervalima, bez ikakve neizvjesnosti u prva četiri seta. Gosto su bili bolji u prvom i trećem setu, domaća ekipa se vraćala u drugom i četvrtom. Ipak, snage, a ni prevelike želje večaras nije bilo za potpuni preokret, pa je tako Gradiška postala prva gostujuća ekipa koja je ove sezone slavila prvenstvenu pobjedu u ’’Boroviku’’. Ovim porazom Ljubinjci su ostali na drugom mjestu na tabeli, te nisu uspjeli da iskoriste poraz vodeće Modriča-Optime u Zvorniku kako bi se izjednačili po broju bodova sa liderom. OK ’’Ljubinje-Bankom’’ – OK ’’Gradiška’’ (Gradiška) 2:3 (19:25; 25:18; 19:25; 25:17; 13:15) Sportska dvorana: ’’SRC Borovik’’ Gledalaca: oko 150 Prvi sudija: Miroslav Čolić (Ljubinje), Drugi sudija: Slobodan Antunović (Gacko), Delegat-kontrolor: Ivica Peter (Foča) OK ’’Ljubinje-Bankom’’:Nosović, Vuković, Lečić R., Amanović, Toholj, Popović, Pecelj N., Krunić, Lečić F., Milošević, Pecelj A.,Samardžić, Trener: Milan Grahovac OK ’’Gradiška’’: Sančanin, Stijaković, Ilišević, Makivić, Danilović, Miodragović, Sendić, Stojnić [gallery order="DESC" bgs_gallery_type="slider" ids="90904,90907,90906,90905"]

Maglić 3 : 2 Drina
Gradiška 3 : 0 Crvena zvijezda
Mladost 0 : 3 Tempo