Šampion bez problema sa "Čelincem"
Aktuelni šampion nije imao previše problema da savlada KMF "Čelinac" u prvom meču osmog kola Premijer lige BiH u futsalu.
Ekipa Josipa Lokmera je od samog starta diktirala tempo, i već u šestoj minuti vodila sa 2:0 golovima Amela Handžića i Emira Sipovića. Bio je to i rezultat prvog dijela, a u nastavku nastavljaju sa dobrom igrom, iako je, mora se istaći, ekipa iz Čelinca došla u Sarajevo bez nekoliko standardnih prvotimaca. Do kraja postižu još četiri gola, za pobjedu od 6:1. Dva gola su postigli Amel Handžić i Nermin Kahvedžić, a po jednom su se u strijelce upisali Emir Sipović i Bilal Jelić. Jedini gol za goste postigao je Aleksandar Dragojević. MNK CENTAR - KMF ČELINAC 6:1 (2:0) Dvorana Ramiz Salčin, Sarajevo Gledalaca: 50 Sudije: Nermin Gabela (Goražde) i Vedran Marčinko (Mostar) Strijelci: 1:0  Handžić 2, 2:0 Sipović 6, 3:0 Kahvedžić 25, 4:0 Jelić 24, 4:1 Dragojević 26 5:1 Kahvedžić 29, 6:1 Handžić 30 Žuti kartoni:Dragojević, Kljunić (Čelinac) Crveni karton: Čedomir Ćulum (Čelinac) 23 Centar: Seferović, Radmilović, Kahvedžić, Mulahmetović, Handžić, Kapo, Pitić, Nuhanović, Jusić, Sipović, Musić, Jelić, Buljubašić Trener: Josip Lokmer Čelinac: Stanivuković, Kokić, S. Janković, Dragojević, Kljunić, Ćulum, Dubravac, Živković, Orašanin  Trener: Milan Kljunić

Sarajevo 6 : 5 Salines
Sloga 4 : 1 Radnik MD Šop
Borac 2 : 4 Mostar SG
Brotnjo 3 : 7 MNK Hercegovina
Željezničar 7 : 5 Sloboda Kompred