Trijumf Maglaja na krilima Čičkušića
Predvođeni novim trenerom, koji je u prethodnoj sezoni upravo vodio Slogu Emirom Junuzovićem Maglaj je ubjedljivo savladao domaći sastav rezultatom 28:37 (11:14). Gosti su slavili na krilima Benjamina Čičkušića koji je bio prosto nezaustavljiv i kada su počeli igrati ’’flastera’’ na njega i tada mu nisu mogli ništa. Postigao je  na ovoj utakmici 15 golova. Sloga je  doživjela pravu katastrofu. Prvi gol na utakmici postignut je u petom minutu kada su gosti poveli 1:0. U 9.minutu Maglaj je poveo 3:1 a onda serijom od  tri uzastopna gola domaći prelaze u vođstvo 4:3. to je  bilo i jedino vođstvo Sloge na meču. Igralo se u nastavku gol za  gol sve do 23.minuta kada Maglajlije postižu tri uzastopna gola za vođstvo 10:14. Gavrić je do odmora samo ublažio za 11:14 nakon prvih pola sata igre. Dobojlije su na startu drugog dijela imali priliku da se vrate u meč ali nisu uspjevali, pravili su dosta grešaka u napadu a i nesavladiv je  na golu bio Jasmin Hadžihasić. Tada sve u svoje  ruke preuzima Čičkušić koji od 34. do 49.minuta postiže devet uzastopnih golova. Gosti su povećavali rezultat iz minuta u minut, u nekim trenucima poigravali su se  sa domaćinom. U 54.minutu Maglajlije dolaze do dvocifrene razlike 23:33. Na kraju više  nego ubjedljiv trijumf  gostiju 28:37. Najzaslužniji za pobjedu uz Čičkušića koji je postigao 15 golova bio je golman Jasmin Hadžihasić sa 18 uspješnih intervencija od  toga jedan sedmerac. U redovima Sloge najefikasniji je bio Branko Mišanović koji je ušao prvi put u igru tek u 36.minutu sa pet  golova. SLOGA – MAGLAJ 28:37 (11:14) Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledalaca: 500. Sudije: Dražen Begić (Mostar) i Andrija Knezović (buna). Delegat: Zijad Jukić (Banovići). Sedmerci: Sloga 1(-), Maglaj 3(2). Isključenja: Sloga 2, Maglaj 14.minuta. Diskvalifikacija (treće isključenje): Dino Mehinagić (Maglaj) u 55.minutu. SLOGA: Đ.Bosić (8 odbrana, sedmerac), Pejić, Radić 3, B.Bosić 3, Sinanović 4, Krajišnik, Tulendić, Zvekić 2, Nedić, Mišanović 5, Zekić 1, Bižić (3 odbrane), Oljača 2, Agić 4, Gavrić 4, Petrušić. Trener: Dejan Vasilić. MAGLAJ: Bradarić, mehinagić 4, Omerović 4, Kendić, Memišević, Mutapčić (odbrana), Karabegović, Ridžal 1, Smajlović, Džanbegović, Abdurahmanović 7, hadžihasić (18 odbrana, sedmerac), Bjelobrković 2, Komnenović 4, Čičkušić 15(2). Trener: Emir Junuzović. Igrač utakmice: benjamin Čičkušić (Maglaj)

Krivaja : Sloga
Goražde : Sloboda
Izviđač 36 : 36 Konjuh
Čapljina : Maglaj
Gračanica : Vogošća
Leotar : Hercegovina