Daleko je Evropa: Zvezda razbijena u Italiji
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvoj utakmici plej-ofa za ulazak u Ligu Evrope od Sasuola u Italiji sa ubedljivih 3:0. Ekipa Miodraga Božovića mogla je da pretrpi i mnogo ubedljiviji poraz, pa je jasno kako je srpski šampion izgledao u Italiji. Sasuolo je važio za velikog favorita pred ovaj duel, ali ipak je retko ko očekivao ovakvu nadmoć šestoplasirane ekipe iz Serije A. Berardi, Politano i Defrel poigravali su se sa odbranom crveno-belih, postigli su tri gola, a promašili su još barem duplo više gol prilika. Berardi je u 17. minutu postigao prvi gol, Politano je u 41. minutu duplirao prednost, a u nastavku je ubedljivu pobedu overio Defrel 20 minuta pre kraja. Revanš utakmica igra se za nedelju dana u Beogradu