Čelinac i Sokrates remijem zaključili sezonu

Futsaleri Čelinca i Sokratesa su večeras odigrali posljednju utakmicu Premijer lige u sezoni 2014-15, a na kraju su podijelili bodove, 6:6. Ovaj bod ništa ne znači banjalučkoj ekipi, tako da će oni naredne sezone igrati u Prvoj ligi Republike Srpske.

Utakmica je bila lišena bilo kakvog rezultatskog značaja, te su i ekipe gledaocima pružile atraktivnu futsal partiju. Prava drama viđena je na kraju utakmice, kada je Sokrates stigao do vođstva, a onda u istoj minuti Čelinac autogolom izjednačio.

Čelinac je u 23. minutu, kada je Srđan Ivanković postigao svoj drugi gol, imao prednost od tri gola, 4:1, ali se ipak Sokrates uspio vratiti i uvesti ovaj meč u potpunu neizvjesnost. Golom Aleksandra Dragojevića gosti su poveli u 4. minutu sa 1:0. Tada je uslijedio potpuni preokret domaćih koji sa dva gola Ivankovića, te po jednim Todorovića i Radosavca dolaze do već spomenutih 4:1.

Golman gostiju, Darko Milanović, sa dva pogotka vraća Sokrates u igru, a onda Vučić, i još jednom Dragojević, pogađaju za potpuni preokret Sokre u 37. minutu. U 39. minutu Slaven Matijašević je vratio egal u ovu utakmicu, 5:5. I onda u posljednjoj minuti, svojim het trikom, Darko Milanović sa 6 metara dovodi Sokrates u prednost, da bi svojim autogolom Nemanja Kos postavio konačan rezultat, 6:6.

KMF ČELINAC - KMF SOKRATES 6:6 (3:1)