Borac pregazio Kozaru

Fudbaleri Borca deklasirali su večeras ekipu Kozare iz Gradiške rezultatom 7:0, piše sajt fkborac.net ,u posljednjoj kontrolnoj utakmici u sklopu priprema za nastup u Premijer ligi BiH. Dva gola z domaći  tim bila su djelo Gorana Galešića, dok su po jednom mrežu tima iz grada na Savi zatresli Petar Kunić, Ivan Delić, Mladen Veselinović, Vladan Danilović i Boris Raspudić.

Goleadu na Gradskom stadionu je otvorio Kunić u 14, a nastavio Delić u 42. minutu. U 48. minutu Galešić je postigao svoj prvi gol na meču, dva minuta kasnije u strijelce se upisao Veselinović, a u 55. minutu je drugi put pogodio Galešić. Igrao se 61. minut kada je šesti Borčev gol postigao Vladan Danilović, a meč je zaključen Raspudićevim golom u 69. minutu.

Fudbaleri Borca, podsjetimo, prvu premijerligašku utakmicu u novoj sezoni igraju u nedjelju, 23. jula, od 19:30 časova na Gradskom stadionu protiv zeničkog Čelika,navodi fkborac.net

Gradski stadion Banjaluka Fotos:borac-sport.com

Vitez 0 : 0 Radnik
Široki Brijeg 1 : 1 Krupa
Sarajevo 0 : 0 Sloboda
Borac 1 : 1 Zrinjski
Željezničar 3 : 1 Čelik
Mladost 1 : 1 GOŠK