I kadeti pali na Grbavici

Kadeti Željezničara su u sedmom kolu Omladinske Premijer lige BiH pobijedili svoje vršnjake iz Radnika, bilo je 2:0.  U 12. minuti Simić je šutirao nakon odbijene lopte, ali golman Želje dobro brani da bi sedam minuta poslije Panjeta pokušao glavom nakon kornera, ali je ostalo 0:0.

Mujić je u 36. minuti šutirao pored gola, a minutu kasnije Musić ne koristi sjajnu loptu Durakovića što je bilo posljednje uzbuđenje u prvom dijelu susreta.

Radnik je zaprijetio u 45. minuti preko Dujkovića, ali nije bilo promjene rezultata. Željo je poveo u 54. minuti susreta. Sudija je dosudio indirektan udarac u kaznenom prostoru Radnika, a povratnu loptu je iza leđa Simića smjestio Mujić.

Dvije minute kasnije Plavi su postigli drugi pogodak. Rezervista Huskić je sjajno ostavio loptu za Salanovića koji odličnim udarcem lijevom nogom matira Simića za drugi pogodak domaćih. Do kraja je ostalo 2:0 i Željo je slavio pobjedu sa kojom je došao do treće pobjede u sezoni dok je Radniku ovo bio također treći poraz.

Željezničar-Radnik 2:0 (Mujić 54', Salanović 56')

Željezničar: Muftić, Drina, Gušo, Duraković, Džindo, Mujić, Cacan, Panjeta, Salanović, Musić, Aljić.

Radnik: Simić, Zupur, Jović, Dujković, Ristanović, Novak, Cvijetić, Simić, Vasiljević, Odžaklić, Mitrović.