Danas Kup Republike Srpske

Danas je igraju mečevi 1/16 finala Kupa Republike Srpske.Pokušaćemo da pratimo mečeve živo i izvještavamo o rezultatima. Na žalost nećemo moći imati sve ztakmice. Evo parova:

Partizan (Kostajnica) - Gorica (Šipovo) 1:1 (0:1)

Mladost (Bajinci) - Kozara (Gradiška) 1:0  (0:0)

Borac (Šamac) - Jedinstvo (Žeravica) 0:2

Radnik (K.Dubica) - Krupa (Krupa na Vrbasu) 0:0

Mineral (B.Vrućica) - Tekstilac (Derventa) 3:3 (1:2), penalima 4:5

Karanovac (Banjaluka) - Sloga (Doboj) 0:1

Ljubić (Prnjavor) - Modriča Alfa (Modriča) 1:6

Nakon prvih 45 minuta igre na stadionu "Siniša Peulić" Modriča vodi 4:1

Sloboda (M. Grad) - Rudar Prijedor 3:1(1:0)

Želježničar ST (Banjaluka) - Borac (Banjaluka) 1:2 ( 0:2)

Željezničar: Kukrika, Čolić, Pavlović, Šaula, Bosančić, Marković, Krunić, Malić, Petković, Ostojić, Kuzmanović. Rezerve: Pupovac, Tadić, Ružičić, Šatara, Jokanović, Bilal, Vukelja. Trener. Branislav Krunić.

Borac: Trklulja, Galešić, I. Danilović, Ojdanić, Puzigaća, Radulović, Dujaković, Karić, V. Danilović, Butarzor, Veselinović. Rezerve: Avdukić, Kunič, Raspudić, Kukić, Zekanović, Maksimović, Guberac. Trener: Zoran Milinković.

Velež (Nevesinje) - Podrinje (Janja)

Mladost (D. Slatina)  - Mladost (Rogatica ) 9:1 (5:1)

Šekovići - Sloga (G .Crnjelovo) 0:3

Leotar (Trebinje) - Budućnost (Pilica) 2:0 (2:0)

Glasinac 2011 (Sokolac) - Zvjezda 09 (Etno selo Stanišići) 0.1 (0:0)

Drina (Zvornik) - Radnik (Bjeljina) 0:4 (0:2)

Drina: Bogićević, Jokić, Krstić, Lazić, marković, Majlović, Kostić, Kolaković, Musić, Matić, Ćulčum. Rezerve: Vićić, Lupić, Stjepanović, Milošević, Dukić, Simić, Damjanović.

Radnik: Ružić, Radović, Arnautović, Stojanović, Vasić, Mekić, Krsmanović, Hadžić, Despotović, Hodžurda, Okuć. Rezerve: Hodžić, Franić, Martinović, Kitanović, Glišić, Merajić, Ćivanović.

Sutjeska (Foča) - Slavija (Istočno Sarajevo)  0:2 (0:2)

Sutjeska: Jovičić, Jojić, Lukić, Rašević, Milutinović, Mojović, Danilović, Milić, Nešković, Radović, Limić. Rezerve: Milanović, Dačević, M. Ivanović. V. Ivanović, Sekulić. Trener; Srđan Bajić.

Slavija: Nedžibović, Cicović, Milenković, Pušara, Popovac, Prutina, Antić, Govedarica, Tanaka, Popović, Veljović. Rezerve: Butorović, Babić, Stojanović, Marković, Hasković, Milinković, Taušan. Trener: Dragan Radović.

POČELE UTAKMICE KUPA REPUBLIKE SRPSKE

Zvornik: Krenuo meč Drina - Radnik.

Radnik imao slobodan udarac sa 16 metara. Lopta završila pored gola.

Dobra prilika za Radnik ali se ne snalaze u 16. minuti. Lopta je u korneru.

Bez promjena u Zvorniku, igra se 37. minut.

Radnik izveo drugoi korner,ali bez rezultata.

Žuti kraton dobio Mekić iz Radnika.

Gooooooooooooool. Rdnik poveo sa 0:1. Strelac Mekić.

Gooooooooooooooool Radnik vodi sa 0:2. Strelac je igrač sa brojem Irfan Hadžić.

Terenska inicijativa gostiju iz Bijeljine. I dalje je 0:2.

Do kraja još 20 minuta. Radnik vodi sa 0:2.

Drina igra sa igračem manje jer zbog povrede izašao Krstić, a prethodno su izvrsene sve izmjene.

Goooooooooooooooooool. Rdanik je poveo sa 0:3. Strelac Irfan Hadžić.

Goooooooooooooooool.Od 85. minute Radnik vodi sa 0:4, a mrežu Drine pogađa Nedim Mekić.

Radnik u finišu pogađa stativu.

ZAVRŠENO U ZVORNIKU: DRINA - RADNIK 0:4.

Foča: Krenuo susret Sutjeska - Slavija.

Goooooooooooooooo. Pušara doveo Slaviju u vođstvo od 0:1.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL. Strelac Tanaka. Slavija vodi sa 0:2. Igra se 30. minut utakmice.

Banjaluka: Krenulo u Banjaluci. Željezničar Sport Tim - Borac Banjaluka.

GoooooooooooooooooL! Od 3. minute Borac vodi golom Karića.

Slobodan udarac izveo u 26. minuti  Galešiš. Ilija Danilovic najviši u skoku, za malo pored gola.

GOOOOOOOOOOOOOl: 0:2  u 16. minuti  Veselinović istrčao kontru ušao u 16-erac i prebacio golmana.

U 31. minut Marković iz Želje pogodio prečku. Šut sa ivice  šesneterca.

Guzva u 45 minuti  poslije pogibeljnog starta Bosančića na Burazora. Sve se smirilo, kraj prvog poluvremena.

U BL nema šansi ali ima grubih prekršaja.

Puzigaća šutira  iz slodnog udarca u 76. minuti, Kukrika brani.

1:2  Željezničar ST - Borac .Bilal iz slobodnog udarca evrogol u 88. munut. Pogodio rašlje.

Sokolac. Igra se 15 minut nema golova.

Zvijezda ima veću inicijativu, ali bez pravih prilika još uvijek je 0:0. Igra se  30.min​uta meča.

38.minta. Velika prilika za Zvijezdu. Ademin Hadžić prošao po desnoj strani, odigrao povratnu za Milorada Albijanića koji sa 15 metara sam šutira preko gola.

Velika šansa za Glasinac. Stefan Arbinja šutirao, golman Zvijezde, Vasilije Kolak kratko odbija, a na loptu natrčava Dragičević,ali  šutira pored desne stative​.

Velika prilika za Zvijezdu u 67.minutu. Uroš Đukić izašao sam na Pajevića,slabo šutirao, pravo u njega.​

70. minuta nova šansa za Glasinac. Blagojević poslao pas u prostor za Arbinju koji šutira pored gola Kolaka.

Goooooooooooooooooool: 75. min 0:1 za Zvijezdu. Rezervista Sergej Dojčinović pogodio iskosa u donji desni ugao Pajevićevog gola​

Prnjavor.  Alfa Modriča vodi sa 1:4.

Kostajnica:  Gorica povela kod Partizana 0:1. Stanko Malinović strijelac, u 19. minuti.

Bajinci: Kozara napada, ali bez većih šansi.

Gooooooooooooooool: Od 60. minute Mladost - FK Kozara 1-0 (Žugić, 11 metara).

Počelo drugo poluvrijeme meča u Bajincima.

Poluvrijeme. Nema golova.

Još tri minute plus nadoknada, domaćin brani vođstvo svim silama​.

Završena je utakmica 1/16 finala Kupa Republike Srpske u Bajincima Mladost - FK Kozara 1-0 (60. min. Žugić N., 11 m)​

Mrkonjić Grad.

Gooooooooooooool: Sloboda povela sa 1:0.

Sloboda vodi sa 3:1

Banja Vrućica. Tekstilac vodi sa 1:2. Golove za Tekstilac dao Susaković,a pogodak za Mineral bio je autogol Trivića.

Trenutno je 3:3.

Kozarska Dubica. Nema golova. I dalj je 0:0.

Trebinje: Letar vodi na poluvremnu sa 2:0.

Šekovići: Sloga Gornje Crnjelovo vodi sa 0:2. Dva gola Komarčevića i jedan Klasanovića.

Donja Slatina: Mlaost (DS) - Mladosr (R) 9:1.