Delić asistirao - Davidović pogađao, Obraska brojala do 9

U nedjelju su odigrani mečevi 6. kola Područne lige RS-Grupa "Semberija".

Balatun, OFK Janja 2009 i Jedinstvo sa gostujučih terena nose kući po bod, Stević Jovan je u Vršanima nadigrao Brodac rezultatom 4:2 a Priboj i Obarska su ispratili gostujuće ekipe sa po 7 i 9 golova u mreži.

Utakmica u Čardačinama između Novog Doba i Slobode prekinut je u 19. minutu, vjerujemo da će disciplinski organi imati pune ruke posla da sve vinovnike prekida adekvatno sankcionišu i ne zaborave da u svoj toj priči ima i uticaj ljudi u "crnom".

Oko 80 gledalaca u Priboju je imalo priliku da vide 10 pogodaka i sjajno raspoloženi tandem Delić-Davidović. Prvi je asistirao (tri puta u prvom poluvremenu) a drugi pogađao čak 6 puta (10 pogodaka u 6 utakmica).

U Obarskoj gledaoci su imali priliku da vide takođe 10 pogodaka, devet je djelo domaće ekipe a Čelzi nije imao šanse da parira te se kući vraća sa debelim minusom na svom kontu.