Nastavlja se lakrdija u OFL Ugljevik

U trećem kolu OFL Ugljevik sastali su se domaćin Strijelac i gosti iz Ravnog Polja.Iako su domaćini vodili na poluvremenu sa 1-0 ,Budućnost je u nastavku preokrenula rezultat u svoju korist.Vrijedna pobjeda za goste u ovom unikatnom takmičenju u RS.Drugi meč nije odigran jer ekipa Jedinstva nije došla u Ugljevički Obrijež.Ništa novo rekli bi,to je već tradicija  ne samo ove sezone nego i prethodnih sezona.Malo ekipa,puno  službeno registrovanih mečeva.Nastavljaju se problemi oko ove lige koja formalno broji pet ekipa,a u prva tri kola su odigrana samo dva meča.Po informacijama koje posjedujemo Majevica iz Zabrđa i Jedinstvo iz Glinja i nemaju ekipe,pa se postavlja pitanje ko i igra ovu ligu,da li samo dva klub iz današnjeg susreta.Najviše zbog ove situacije ispašta ekipa iz Tutnjevca,koja ima dobre uslove,nove svlačionice i prostorije,ali ne može da fudbalski napreduje zbog nakaradnog sistema takmičenja OFS Ugljevik.Potrebno je ekipe koje mogu igrati prebaciti u neki drugi savez ,da li OFS Bijeljina ili Brčko da se mogu normalno takmičiti.Sve drugo ne vodi ničemu sem gašenju i preostalih ekipa.

Borac 0 : 2 Budućnost