Tandem ne popušta

U regionalnoj ligi Centar OFK Polet 1926 iz Broda i Trebava iz Osječana nastavljaju trku udvoje za titulu jesenjeg prvaka. Trebava je slavila u komšijskom odmjeravanju snaga u gostima protiv OFK Pridjela 4:0. Golove za Trebavu postigli su Željko Stević, Radan Žigić, Marko Tomić i Dragan Ristić.  OFK Polet 1926 je na svom terenu deklasirao Budućnost rezultatom 6:1. U meču ekipa sa  područja Grada Doboja Rudanka je minimalcem na svojoj ”Plinari” savladala Ozren iz Paklenice 1:0. Naša krila su se iz Kakmuža vratili pjevajući pošto su savladali domaću Zvijezdu 2:1. U preostale tri utakmice slavili su domaćini.

OFK PRIDJEL DONJI – TREBAVA 0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Stević u 23, 0:2 Žigić u 40, 0:3 Tomić u 71,0:4 Ristić u 80.minutu. Stadion: ”Bare”. Gledalaca: 50.  Sudija: Slaviša Bardak (Brod). Pomoćnici: Dragan Todić i Đorđe Topalović (oba iz Doboja). Delegat: Goran Stojanović (Doboj). Žuti kartoni: Vukeljić (OFK Pridjel), Stević, Malčić, Savić(Trebava).

OFK PRIDJEL DONJI: Đurić, Blagojević, Vukeljić, Petković, Jović (od 68.minuta Marković), O.Nikolić, Lukić, P.Nikolić, Kiperović, Gligorić, Todorović.

TREBAVA: Gavrić, Aleksić, Stević, Cerovac, Ploskić, Filipović, Žigić, Đurčić, Malčić (od 63.minuta Miljano vić), Savić (od 72. Ristić), Tomić.

PAROVI 13. KOLA:

Kostajnica: Naša krila – Mineral ZTC, Gornja Slatina: Budućnost – Zvijezda, Paklenica: Ozren – OFK Polet 1926, Osječani: Trebava – Rudanka, Dugo polje: Sloga (DP) – OFK Pridjel, Skugrić: Skugrić – Crvena zvijezda, Jakeš: Sloga (J) – Hajduk.

11 Sloga(J) 26 11 1 14 34
12 Mineral 26 10 3 13 33