Obilić savladao Jošavku i zasjeo na vrh

Futsaleri Obilića savladali su danas u Čelincu Jošavku sa 4:1 u meču 4. kola Druge lige Republike Srpske grupa 2, i tako zasjeli na vrh tabele drugoligaškog karavana.

Jošavka je na poluvrijeme otišla sa 1:0 golom Zorana Jovanovića, ali Vitezovi u drugom dijelu uspjevaju da preokrenu rezultat. Pogađali su Kostrešević, Danilović, Mandić i Kovač. Domaći su pri rezultatu 1:1 ostali bez Bojana Vučića koji je zaradio crveni karton u 30. minutu, i to je poremetilo nekadašnjeg premijerligaša, koji je odmah primio gol za 1:2, a zatim i još dva do kraja meča.

Ovom pobjedom ekipa iz Prnjavora je skinula Starčevicu sa liderske pozicije, koja je sinoć savladala Gradišku i tako stigla na vrh.

KMF JOŠAVKA - KMF OBILIĆ 1:4 (1:0)
Dvorana u Čelincu
Gledalaca: 100
Sudije: Aleksandar Railić (Derventa) i Milan Docić (Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Z.Jovanović 14, 1:1 Kostrešević 23, 1:2 Danilović 31, 1:3 Mandić 40, 1:4 Kovač 40 (10m)
Žuti kartoni: Radujković, Z.Jovanović (Jošavka), Kljunić, Kovač, Krajišnik (Obilić)
Crveni karton: Bojan Vučić (Jošavka) 30

Jošavka: Peulić, G.Jovanović. Z.Jovanović, N,Jovanović, Radujković, Vučić, Branković, Petković, Zeljić

Obilić: Vujasinović, Kostrešević, Kovač, Danilović, Krajišnik, M.Gavranić, D.Gavranić, Mašić, Malešević, Mandić, Kljunić

Jošavka 5 : 3 Viktorija
Šampion 5 : 4 Gradiška
Starčevica 2 : 1 Obilić