Stižu Drinini klinci

Iako je u okviru 16.kola Prve košarkaške lige RS Drina Zvornik  poraz na gostovanju u Aleksandrovcu  kod tima Student Igokea bio očekivan, Drina je dobila tri nova prvotimca. Drina je na gostovanje otputovala bez šest standardnih prvotimaca.

Student Igokea upisala je novu pobjedu rezultatom 98-82. Iako su zvornički košarkaši vodili sa 8 poena razlike na poluvremenu, ekipa Drine nije uspjela da sačuva prednost.

Zbog skraćene rotacije došlo je do pada u poslednjoj četvrtini i nažalost zabilježen je još poraz. Košarkaši Drine su dali svoj maksimum i više od toga ali se  više  nije moglo  s obzirom da je samo 6 standardnih prvotimaca otišlo na utakmicu.

Sinoć su svoj debi u seniorskoj košsarci ostvarili Muhamed Alic 2001. godište, Strahinja Sekulić 2002. godište i Nikola Tekić 2003. godište.

IZVOR: Zvornički.ba