Pazarci odbranili Kup Srbije

Odbojkaši „Novog Pazara“ odbranili su trofej Kupa Srbije, pobjedom u Lajkovcu nad „Crvenom zvezdom“ sa 3:0 (25:13, 25:20, 26:24).

Tim Hamze Zatrića  uspio je drugu godinu zaredom da osvojio Kup, a ovog puta su savladali „crveno bijele“. Prvi set je počeo  izjednačenom igrom, da bi od rezultata 11:9, Pazarci napravili seriju 9:2 i time riješili pitanje pobjednika tog dijela igre. U drugom setu su nastavili gdje su stali u prvom i brzo su poveli sa 5:0. „Crvena zvezda“ je uspjela da izjednači na 13:13, ali protivnik brzo odlazi na +5 za 2:0 u setovima. Treći je bio najneizvjesniji i Zvezda je vodila sa 23:21, no Pazarci preokreću i koriste drugu meč loptu za novi trofej.

Od 19 časova odbojkašice domaćeg  „Železničara“ će igrati za trofej Kupa protiv „Crvene zvezde“.