Kadeti Borca poraženi u Krupi

Nakon što su poraženi na startu proljećnog dijela šampionata BiH od Radnika u Banjaluci rezultatom 0:1, kadeti Fudbalskog kluba Borac su zabilježili neuspjeh i na gostovanju ekipi Krupe u zaostaloj utakmici 20. kola. Domaći sastav je trijumfovao rezultatom 1:0, a jedini gol postigao je kapiten ekipe iz Krupe na Vrbasu Viktor Vrebac u 19. minutu.

Izabranici Dragana Benića poslije dva vezana poraza zauzimaju peto mjesto u Premijer ligi sa 35 bodova, a do početka trećeg kruga odigraće još mečeve sa Zrinjskim u Mostaru (11. mart) i Slobodom u Banjaluci (zaostali duel 21. kola, 14. mart).

KRUPA – BORAC 1:0 (1:0)

strijelci: 1:0 Vrebac (19.), stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 100, sudija: Luka Bilbija, žuti kartoni: Pešević, Vuruna (Krupa).

KRUPA: Knežević, Babić, Vrebac (od 55. minuta Suljić), L. Nišić (od 80+2. minuta Bjelobrk), Tahrić (od 46. minuta Vuruna (od 80. minuta Banjac)), Smajić, Pešević, Jovašević, Đ. Nišić (od 76. minuta Jagodić), Peulja, Raković. Trener: Nikola Vidović.

BORAC: Gašić, Jović (od 55. minuta Živković), Kujundžić, Bobić (od 60. minuta Grubor), Milojević, Latinović (od 41. minuta Orašanin), Amidžić, Rogić (od 46. minuta Grbić), Soldat (od 41. minuta Javorac), Vujmilović, Stojičić. Trener: Dragan Benić.

(borac-sport, foto: borac-sport)