Radnik pao za dva minuta

Fudbaleri Radnika su gostovali na Grbavici, u Sarajevu, gdje su poraženi od Željezničara u doigravanju u Ligi za prvaka, rezultatom 2:1. Bjeljinci su pali samo za dva minuta,  jer su golove primili u 5. i 7. minutu, kad su strijelci bili Vranješ i Zajmović,  dok je za Bjeljince strijelac bio Franić u 57. Bjeljinci nisu igrali loše - poslije grešaka odbrane, kad su primili golove, kasnije su bili ravnopravan protivnik. U klubu kažu da kukanja nema, ide se dalje,  sa ciljem da se osvoji što više bodova.

ŽELJEZNIČAR - RADNIK 2:1 (2:0)
Stadion Grbavica. Gledalca: 5000. Sudija:  Goran Paradžik (Ljubuški). Strijelci: 1:0 Vranješ u 5, 2:0  Zajmović u 7,  2:1  Franić u 57. Žuti kartoni: Osmanković (Željezničar), Beširović, Okić, Zec (Radnik)
ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Stevanović (od 87. Osmanković), Bogičević, Kajkut (od 70. Žerić), Graovac, Hajdarević (od 82.  Šabanadžović), Ubiparip, Vranješ, Hadžić, Ramović, Zajmović
RADNIK: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Beširović, Vasić, Srećković (od 51. Hadžić) Okić (od 77. Peco), Glišić (od 88. Bradonjić),  Zec, V.Đurić

Vitez 0 : 0 Radnik
Široki Brijeg 1 : 1 Krupa
Sarajevo 0 : 0 Sloboda
Borac 1 : 1 Zrinjski
Željezničar 3 : 1 Čelik
Mladost 1 : 1 GOŠK