Bez pobjednika u Bijeljini

Na Gardskom stadionu u Bijeljini igra se  premijerligaški meč Lige za šampiona.Domaći Radnik je dočekao Krupu iz Vrbasa.

Radnik - Krupa 1:1 (0:0)

RADNIK: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Vasić, Mekić, Zec, Peco, Hadžić, Glišić, Đurić.

KRUPA: Fejzić, Galešić, Makitan, Lukić, Glamočić, Vukotić, Nikolić, Balabanović, Aleksić, Banović, Šamara.

Prvo poluvrijeme na Gradskom stadionu u Bijeljini nije donijelo previše uzbuđenja, a gledaoci nisu uživali u naročito lijepoj fudbalskoj predstavi. Drugi dio susreta odlično je otvorila Krupa koja je u 63. minuti susreta postigla vodeći pogodak preko Lukić. Ipak, slavlje Krupljana nije trajalo dugo jer je Radnik preko Martinovića samo četiri minute kasnije poravnao rezultat. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata, pa je meč okončan bez pobjednika rezultatom 1:1.