Brajović i u Pančevu dokazao klasu

Šapčani vodili pa stali, Pančevci rutinski priveli meč kraju.

Imali su Šapčani u prvom delu igre i četiri gola prednosti, ali su Dinamovci utegnutijom odbranom sve okrenuli na svoju vodenicu. Pančevci do isteka 30. minuta ne samo da su stigli goste, već su na odmor otišli sa golom viška (17:16). Matičić je za Čivijaše dao šest golova, a Ivan Dimitrijević se kod domaćina istakao sa sedam uspešnih realizacija.

U nastavku meča gostujući tim se još jednom prenuo, zavrteo rezultatsku vrtešku, ali su žuto-crni dokazali da su u ovom trenutku s pravom proglašeni favoritom.

ArsićBrajović i Matičić su u Pančevu dokazali klasu, ali nije to za sada dovoljno protiv DimitrijevićaŽujovićaJelića, i ostalih momaka iz pančevačke ekipe.

Dinamo – Metaloplastika 31:29 (17:16)

Pančevo - Dvorana: Strelište. Gledalaca: 1.000. Sudije: Boričić i Marković (Beograd). Sedmerci: Dinamo 3 (3), Metaloplastika 7 (7). Isključenja: Dinamo 8, Metaloplastika 14 minuta. Crveni karton: Branko Radanović (Dinamo). Semafor: 4:4 (7), 7:9 (12), 13:15 (26), 20:20 (38), 26:25 (49), 29:26 (53).

DINAMO: Žujović 5, Pilipović, Dimitrijević 7, Bunjevčević 1, Radanović, Stojanović 2, Elezović 2, Jelić 4, Mirković 2, Petrović (odbrana), Distol, Barudžić 1, Slavuljica 1, Radovanović (6 odbrana), Banduka 4, Šaponjić 2.

METALOPLASTIKA: Vorkapić 4, Trninić, Pisarić, Došen, Dakić, Brajović 7, Arsić (10 odbrana), Đukić 1, Jezdimirović, Mitroviić, Matičić 9, Todorović, Gojković 4, Milić 1, Bomaštar, Trkulja 3.