Rudo u finišu prosulo pobjedu protiv Han Pijeska

Fudbaleri Rudog i Han Pijeska su danas u meču 7. kola Regionalne lige Republike Srpske grupa Jug odigrali 3:3.

U goleadi, gosti su prvi poveli u 10. minutu golom Milana Vukovića. Dvije minute kasnije Mitrović uspjeva da izjednači na 1:1, a potpuni preokret donosi Milan Todorović u 27. minutu.

U 58. minutu bilo je 3:1 nakon novog pogotka Slobodana Mitrovića. Kako se bližio kraj utakmice činilo se da pobjeda ostaje u Rudom, ali onda u 85. minutu gosti postižu dva pogotoka. Prvo je pogodio Aleksandar Zeković, a konačnih 3:3 autogolom postavlja Dejan Jovanović.

RUDO - HAN PIJESAK 3:3 (2:1)
Stadion Rosulje, Rudo
Gledalaca: 100
Sudija: Miroslav Bjelica (Istočno Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Vuković 10, 1:1 Mitrović 12, 2:1 Todorović 27, 3:1 Mitrović 58, 3:2 Zeković 85, 3:3 Jovanović 85 (ag)
Žuti kartoni:Mitrović, Todorović (Rudo), Veljović, Zeković (Han Pijesak)

Rudo: Miličević, Todorović, Dragičević (od 67. Lazović), Drobnjak (od 58. Bukva), Bjelić, Bradonjić (od 43. Milošević), Mitrović, Janićijević, Jovanović, Vidović, Cerović

Han Pijesak: Bastah, Veljović, Nj.Vitomir, M.Golijan, Todorović, Amović, M.Vitomir, Vuković (od 71. S.Golijan), Milinković, Đerić (od 65. Cvijetić), Zeković

OFK Podgrab 0 : 1 Stakorina
Rudo 2 : 0 Željeznica
Han Pijesak 7 : 0 Romanija