Kadeti Slavije u drugom poluvremenu slomili Goražde, juniori izgubili

Kadeti Slavije su danas u Goraždu slavili ubjedljivu pobjedu, 4:1, dok su juniori poraženi sa 1:0.

Dejan Bjeloš je doveo Sokolove u vodstvo. Igrala se 9. minuta susreta, a to je bio i rezultat prvog poluvremenu.

U nastavku prvo domaći stižu do izjednačenja. Pogodio je Aldin Čavrk. Dvije minute poslije tog gola, u 51. minutu, Dejan Bjeloš svojim drugim golom vraća ekipi iz Istočnog Sarajeva prednost, da bi Đorđe Kovačević u 59. minutu povisio na 3:1. Konačnih Goražde-Slavija, 1:4, postavio je tri minute kasnije Mihajlo Debelnogić.

Juniori Slavije su doživjeli poraz 1:0, a jedini gol postigao je Hamza Gluhačević u 15.minutu susreta.

Ovaj poraz neće mnogo naškoditi ekipi Branislava Berjana budući da je i Sutjeska doživjela ubjedljiv poraz na svom terenu.

GORAŽDE - SLAVIJA 1:0 (1:0) JUNIORI
Stadion Midhat Drljević, Goražde
Gledalaca: 150
Sudija: Semir Sarajkić (Sarajevo)
Strijelci: Gluhačević 15
Žuti kartoni: Haznadar (Goražde)

Goražde: Mujanović, A,Muslić, Kostić, Fehratović, Gluhačević, Hodo (od 77. Mašić), Hazndar, Pljevljak (od 70. Mulahmetović), Borović, E.Muslić (od 70. Đozo), Hukara

Slavija: Krnetić, Vidaković, Minić, Mrda, Parađina, Šoja (od 66. Pandurević), Škrba, Bandović, Stevanović, Baričanin, Avramović

GORAŽDE - SLAVIJA 1:4 (0:1) KADETI
Stadion Midhat Drljević,Goražde
Gledalaca: 100
Sudija: Nihad Ljajić (Sarajevo)
Strijelci: 0.1 Bjeloš 9, 1:1 Čavrk 49, 1:2 Bjeloš 51, 1:3 Kovačević 59, 1:4 Debelnogić 62
Žuti kartoni: Đorem (Slavija)

Goražde:  Džanko (od 57. Šalaka), Čavrk, Bezdrov (od 53. Bećirović), Džano, Lepenica, Kavazović (od 51. Karahodža), Bašić (od 60. Korjenić), Mudželet, Ad.Živojević (od 41. Halimić), Al.Živojević, Hrelja

Slavija: Šupić, Debelnogić, Faladžić (od 60. Ristić), Lalović, Škrba, Đ.Kovačević (od 70. Macan), Đorem (od 49. Maljukan), Bjeloš (od 77. Dostanić), Purković (od 60. Sudžum), U.Kovačević, Mitrić

Rudar 2 : 1 Slavija
Goražde 1 : 9 Bosna Union
Sutjeska 2 : 1 Bosna