Dobojlije se oprostile pobjedom

Fudbaleri Željezničara kao da su prvih 45 minuta glavom na plažama i nisu obraćali pažnju na igru. Gosti su stigli do zasluženog vodstva od 0:3. Bili su oni mora se priznati bolji i kvaliteniji tim,a u nastavku je Željo zaigrao bolje i efikasnije. Uspeli su sa dva gola ublažiti poraz. Bila je ovo možda poslednja utakmica Branislava Krunića na terenu,ali i na klupi Željezničara. Njega već nekoliko dana traži premijerligaš Krupa i on je od ponedeljka sigurno novi kormilar tima iz Krupe na Vrbasu.

Željezničar Sport tim - Sloga Doboj 2:3 (1:3)

Banjaluka. Stadion Željezničara. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo). Strelci: Strelci: Marković 37. 71. Gavrić 11. Lukić 15 , Lazić 32. (Sloga). Žuti kartoni: Krunić, Bilal, Čolić, Šaula (Željezničar),a Hadžimujić, Lukić, Lazić (Sloga).

Željezničar Sport tim: Avdukić, Čolić, Šaula, Bosančić, Marković, Krunić, Jokanović (od61.Knežević) Jovandić, Petković, Bilal (od 88. Baštić) , Kuzmanović (od 37. Kuprešak).

Sloga Doboj: Jupić, Janković, Hadžimujić, Lazić, Gavrić, (od 90. Andrić),Lukić, Blagojević, Čebić, Aličić, Radovanović, Ristić.

Željezničar Sport Team 2 : 3 Sloga
Napredak 0 : 1 Sloboda
Sutjeska 2 : 0 Kozara