Tenerife obezbijedilo prolaz dalje, evrogol Nedeljka Lubure obilježio veče

MBO Kasindo

Treće veče turnira otvorili su utakmicom dvije poražene ekipe iz prvog kola Beer Ti&ja i Vodovod.

U jednoj tvrdoj utakmici, gdje su oba golmana branila veoma dobro branila, Beer Ti&ja je slavila pobjedu sa 2:0. Mrežu Vovoda načeo je sjajnim golom Miroslav Damjanović, da bi pobjedu u finišu susreta potvrdio Miloš Grabovac.

Sjajnu utakmicu odigrali su Ermex i MBO Kasindo, dvije ekipe sa po tri boda. Ermex je lako poveo sa 2:0 nakon što je mrežu Kutlače pogodio Šešlija, a zatim je i Darko Babalj postigao autogol. Nedeljko Lubura evrogolom u rašlje i već sada golom turnira, smanjuje na 2:1, a onda u posljednjim trenucima prvog poluvremena Davor Erić rješava kontra napad i poravnava rezultat na 2:2. Janko Mastilo u 27. minutu pogađa za 3:2, ali Bogdan Pandžić odmah vraća rezultat u egal. Nije dugo prošlo, a Janko Mastilo je ponovo pogodio za vodstvo Ermexa. Tražila je najstarija ekipa turnira poravnanje i našla ga je u 36. minutu pogotkom Bojana Draškića sa penala.

Uzbudljivu utakmicu odigrali su i Kafe Euro protiv Kosova. Nakon što su sinoć doživjeli ubjedljiv poraz kafedžije sa Dobrinje 4 su večeras slavili pobjedu od 3:2 protiv Kosova. Sa dva gola Sredojevića, Kafe Euro je poveo sa 2:0 u finišu prvog poluvremena. Tek što je počelo drugo poluvrijeme Saša Bjelica je sa dva gola vratio utakmicu na početak. Konačan rezultat meča postavio je u 26. minutu Miloš Urta.

U posljednjem meču večeri Tenerife je obezbijedio prolaz u narednu rundu, nakon što su poslije preokreta savladali domaćina i aktuelnog osvajača, Kasindo, sa 2:1. Kasindo je povelo u 15. minutu golom Lackanovića u 15. minutu, ali je minutu kasnije Miljanović izjednačio na 1:1, da bi pobjedu Tenerifama donio Ognjen Skoko golom u 30. minutu.

BEER TI&JA - VODOVOD  2:0 (0:0)
Stadion u Kasindolu
Gledalaca: 300
Sudije: Nemanja Vujadin i Predrag Kenjić
Strijelci: 1:0 Damjanović 28, 2:0 Grabovac 39
Žuti kartoni: Topalović (Vodovod)
Beer Ti&ja: Ašanin, Dragović, Čampara, Govedarica, Drinjak, Petrović, Milenković, Grabovac , Samardžić, Damjanović
Vodovod: Kuljanin, Ml. Mičić, Zimonjić, Mi.Mičić, Bajić, Mojević, Topalović, Dubljević, Radan

ERMEX - MBO KASINDO 4:4 (2:2)
Strijelci: 1:0 Šešlija 8, 2:0 Babalj 9 (ag), 2:1 Lubura 12, 2:2 D.Erić 20, 3:2 Mastilo 27, 3:3 Pandžić 29, 4:3 Mastilo 30, 4:4 Draškić 36(p)
Žuti kartoni: Pandžić (MBO Kasindo)
Ermex: Pavlović, Kovačević, Dilberović, Ćeranić, Ruduljić, Trifković, Marković, Šešlija, Mastilo
MBO Kasindo: Kutlača, Lubura, V.Erić, Draškić, Pandžić, MIlošević, Zirojević, Maunaga, D.Erić, Babalj, Božović

KAFE EURO - KOSOVO  3:2 (2:0)
Strijelci: 1:0 Sredojević 15, 2:0 Sredojević 20, 2:1 Bjelica 22, 2:2 Bjelica 23, 3:2 Urta 26
Žuti kartoni: Milovanović (Kafe Euro), Dubovina, Bjelica, Mikavica  (Kosovo)
Kafe Euro: Kubura, Milovanović, Pandurević, Sredojević, Ikić, Đapić, Srdanović, Urta, Živković
Kosovo: Govedarica, Anđić, Dubovina, Kokot, Bjelica, Mikavica, Soknić, Mitrović

KASINDO - TENERIFE  2;1  (1:1)
Sudije: Mladen Popović i Predrag Kenjić
Strijelci: 1:0 Lackanović 15, 1:1 Miljanović 16, 2:1 Skoko 30
Žuti kartoni:
Kasindo: Sparavalo, Ćosović, Maunaga, Gunjak,  Milošević, Šućur, Papaz, Lackanović, Tešanović
Tenerife: Šehovac, Vasić, J.Kovačević, Lalović, Miljanović, Skoko, Elez, B.Kovačević