Dobićemo novog pobjednika u Milićima: Elektro Bijeljina izbacila Drinu osiguranje

U velikom finalu ovogodišnjeg turnira u Milićima igraće SIND Šabac i Elektro Bijeljina.

Bijeljinci su večeras u polufinalu izbacili aktuelnog prvaka, ekipu Drina osiguranja, koja je danas bila oslabljena u Milićima, ali je i pored toga viđena jedna izuzetno kvalitetna i uzbudljiva futsal predstava.

Povela je Drina osiguranje preko Bilala Jelića, ali je poravnanje Elektro Bijeljini donio Cvjetin Pavić i otišlo se u penale. Tamo šut Bilala Jelića brani Danijel Ružičić i odvodi Elektro Bijeljinu u novo finale u Milićima.

Ogromnih uzbuđenja bilo je i u drugom poluvremenu između ekipa SIND Šabac i Tehnometal Vlasenica. Igor Mirković je doveo Vlaseničane do prednosti, Denis Ramić je uzvratio, ali do poluvremena Darko Milanović vraća prednost Tehnometalu.

U nastavak bolje ulaze Šapčani, te golovima Borisova i Ramića ponovo preokreću rezultat, da bi Sekulić izjednačio na 3:3 i odveo utakmicu u penale. Tamo se presudnim ispostavio promašaj Darka Milanovića, kojem je Antonić odbranio penal za prolaz Šapčana u finale.

Tako će u velikom finalu turnira u Milićima igrati Elektro Bijeljina i SIND Šabac.

DRINA OSIGURANJE - ELEKTRO BIJELJINA 1:1 (1:0) pen: 3:4
Strijelci: 1:0 Jelić, 1:1 Pavić

Drina: Milenko Ristivojević, Vladan Lukić, Bilal Jelić, Nijaz Mulahmetović, Anes Bešlija, Anel Radmilović, Nermin Kahvedžić, Emir Sipović, Amel Handžić, Emir Đuderija

Elektro Bijeljina: Danijel Ružičić, Dejan Pavlović, Dragan Simikić, Cvijetin Pavić, Miloš Tanasković, Miroslav Miljković, Živan Marković

SIND ŠABAC - TEHNOMETAL VLASENICA 3:3 (1:2) pen: 6:4
Strijelci: 0:1 Mirković, 1:1 Ramić, 1:2 Milanović, 2:2 Borisov, 3:2 Ramić, 3:3 Sekulić

SIND: Aleksa Antonić, Marko Pršić, Slobodan Lazić, Igor Šošo, Milan Živić, Predrag Rajić, Vladimir Milosavac, Vitalij Borisov, Kaka Majsija, Miloš Simić, Slobodan Rajčević, Denis Ramić

Tehnometal: Darko Milanović, Igor Mirković, Emilko Janković, Mladen Orašanin, Srđan Ivanković, Mihajlo Trnjak, Almedin Bundavica, Milenko Devušić, Vladimir Džombić, Antonio Sekulić