Šabić pakuje kofere

Nermin Šabić nije imao razloga za zadovoljstvo nakon novog poraza njegovog tima Dobojska Mladost poražena je pred domaćom publikom u okviru trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine od ekipe Tuzla Siti rezultatom 1:0. Jedini gol na susretu postigao je Nikola Mitrović u 35. minuti susreta. Iako je domaći tim dominirao većim dijelom susreta ni u trećem meču nije uspio postići gol.

''Imali smo od početka susreta pritisak. U prva dva kola nismo odigrali onako kako se od nas očekuje. Bojažljivo smo ušli u susret. Stvorili smo nekoliko izglednih prilika koje nismo uspjeli da realizujemo. Da li je bilo kaznenog udarca za nas ili ne vidjećemo naknadno. Upozoravali smo na ekipu Tuzle i na kraju su nas kaznili nakon greške. Drugo poluvrijeme smo pokušavali doći do izjednačenja, dominirali smo, a ponekad ostavljali i previše prostora gostima. Iz te dominacije nismo uspjeli da ugrozimo gol Fejzića. Kolegi Slobodanu čestitam na pobjedi, a nama predstoji puno rada i vidjet ću u razgovoru sa predsjednikom Mušijom šta ćemo i kako ćemo dalje'', rekao je trener Mladosti Nermin Šabić.

Ekipa Mladosti je u prva tri kola nove sezone Premijer lige Bosne i Hercegovine osvojila samo jedan gol uz gol razliku 0:5. U narednom kolu Mladost gostuje ekipi Krupe na Vrbasu.  E.Škulj/Sport1.ba