XS
SM
MD
LG

Goran Lakić sudi u Rogatici

Delegirene su sudije i za prvo kolo Druge lige Republike Srpske, grupe Istok.

Mladost Rogatica - Velež Neveisnje 

1. LAKIĆ GORAN , Brčko

2. BARJAKTAREVIĆ MILE , Bijeljina

3. ĐURIĆ STEFAN , Višegrad

Kontrolor : JANKOVIĆ ZORAN , I. Sarajevo

Sloga junated Bijeljina - Mladost Gacko

1. TABORIN MARKO , Zvornik

2. LAZIĆ BOŠKO , Zvornik

3. KAPUR ALEKSANDAR , Brčko

Kontrolor : MIKIĆ GORAN , Ugljevik

Drina He Višegrad - Jedinstvo Brodac

1. DOMAZET MARKO , I. Sarajevo

2. POPOVIĆ MLADEN , I. Sarajevo

3. KRUNIĆ ĐORĐE , Foča

Kontrolor : MARKOVIĆ SINIŠA , Foča

Budućnost Pilica - Bratstvo Bratunac 

1. MILOŠEVIĆ VASILIJE , Bijeljina

2. IKONIĆ ALEKSANDAR , Bijeljina

3. MAKARIĆ BOJAN , Bijeljina

Kontrolor : NOVAKOVIĆ MIODRAG , Brčko

Guber Srebrenica - Leotar Trebinje

1. PEJIĆ BOJAN , Sokolac

2. TADIĆ MILAN , Pale

3. MARKOVIĆ SLOBODAN , Bijeljina

Kontrolor : DRAŠKOVIĆ DALIBOR , I. Sarajevo

Proleter Dvorovi - Ilićka 01

1. TEKIĆ ŽELjKO , Zvornik

2. LUKIĆ DALIBOR , Bijeljina

3. DIVČIĆ VLADIMIR , Bijeljina

Kontrolor : KUKIĆ ERNESTO , Milići

Jedinstvo Brčko - Glasinac 2011

1. VIDAKOVIĆ VELIBOR , Zvornik

2. PERIĆ DANIJEL , Bijeljina

3. MILOVANOVIĆ RADENKO , Vlasenica

Kontrolor : PAJIĆ DANIJEL , Bijeljina

Stakorina Čajniče - Famos I. Ilidža

1. BERAK DUŠAN , Trebinje 

2. VUKOVIĆ STRAHINjA , Trebinje

3. VULIĆ RANKO , Trebinje

Kontrolor : VUKOJIČIĆ DRAŽENKO , Sokolac

Glavni sudija na utakmicama Druge lige ima taksu od 140 maraka, pomoćnici po 100, delegat 110, a posmatrač suđenja 100 maraka.

 

 

 

stadion Rogatica


Proleter 1 : 0 Velež
Jedinstvo(Bč) 4 : 0 Guber
Stakorina 0 : 2 Budućnost
Famos 1 : 0 Drina HE
Glasinac 2011 : Sloga Junajted
Ilićka 01 4 : 3 Mladost(R)
Leotar : Mladost(G)
Bratstvo 1 : 2 Jedinstvo(Br)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo(Bč) 11 10 1 0 31
2 Leotar 10 8 0 2 24
3 Drina HE 11 6 2 3 20
4 Jedinstvo(Br) 11 6 1 4 19
5 Velež 11 5 2 4 17
6 Mladost(G) 10 4 4 2 16
7 Glasinac 2011 10 5 1 4 16
8 Guber 11 5 1 5 16
9 Famos 11 5 0 6 15
10 Stakorina 11 4 2 5 14
11 Proleter 11 4 1 6 13
12 Mladost(R) 11 4 1 6 13
13 Budućnost 11 3 3 5 12
14 Ilićka 01 11 3 2 6 11
15 Bratstvo 11 1 3 7 6
16 Sloga Junajted 10 1 0 9 3