XS
SM
MD
LG

Službena lica za drugo kolo Prve lige Republike Srpske

Ovog vikenda igraju se utakmice 2. kola Prve lige Republike Srpske. Tri meča igraju se u subotu od 17,30, Borac i Tekstilac igraju isti dan od 19,30, dok će Sutjeska u 20.00 ugostiti Rudar Prijedor. Kolo zatvaraju u nedelju od 17.30 Željezničar i Sloboda.

ŽELJEZNIČAR - SLOBODA MG  
Sudija: Bojan Panić (Prijedor)
Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Zoran Radaković (Prijedor)
Četvrti sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Delegat: Dragan Simić (Šamac)
Kontrolor suđenja: Dragan Bojanić ( Bijeljina)

SLOGA GC - SLAVIJA
Sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Goran Dukić (Srbac)
Četvrti sudija: Marko Taborin (Zvornik)
Delegat: Boško Furtula (Višegrad)
Kontrolor: Veljko Salamić (Prijedor)

DRINA - ALFA MODRIČA
Sudija: Jovo Karić (Trebinje)
Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (oba Doboj)
Četvrti sudija: Mladen Mirić (Bijeljina)
Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina)
Kontrolor: Predrag Stankić (Bijeljina)

SUTJESKA - RUDAR PRIJEDOR
Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica)
Pomoćnici: Đorđe Grubačić (I.Sarajevo) i Strahinja Vuković (Trebinje)
Četvrti sudija: Danko Butulija (Trebinje)
Delegat: Vladan Simeunović (Bijeljina)
Kontrolor: Brane Jekić (Doboj)

KOZARA - PODRINJE
Sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Pomoćnici: Dragan Keranović i Sreten Udovičić (oba Prijedor)
Četvrti sudija: Darko Vukojević (Doboj)
Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica)
Kontrolor: Dejan Dabić (Vlasenica)

BORAC - TEKSTILAC
Sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (Bijeljina)
Četvrti sudija: Vojislav Vuković (Brčko)
Delegat: Dragan Ančić (Prnjavor)
Kontrolor: Drago Lukić (Prijedor)


Rudar Prijedor 1 : 0 Željezničar Sport Team
Modriča Alfa 2 : 1 Podrinje
Slavija 1 : 1 Tekstilac
Sloboda 0 : 1 Borac
Sloga 2 : 0 Kozara
Drina 1 : 2 Sutjeska
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 7 6 1 0 19
2 Borac 5 4 1 0 13
3 Slavija 7 4 1 2 13
4 Sutjeska 7 3 1 3 10
5 Kozara 7 3 1 3 10
6 Željezničar Sport Team 7 2 2 3 8
7 Modriča Alfa 6 2 2 2 8
8 Rudar Prijedor 7 2 2 3 8
9 Tekstilac 7 1 4 2 7
10 Sloboda 6 2 1 3 7
11 Podrinje 7 1 2 4 5
12 Drina 7 0 2 5 2