Sloga preslišala Laktaše

Laktaši su danas u Doboju doživjeli poraz od Sloge u drugom kolu. Dosta dobra i sadržajna utakmica s mnogo prilika na obe strane, ipak svi golovi postignuti iz prekida. Poveli su domaći u 40. minuti nakon kornera, a strijelac za 1:0 bio je Aleksandar Janković.

Isti igrač uvećao je prednost svog tima u 55. minuti, opet nakon prekida. Laktaši se vraćaju u 73. minuti, Saša Erceg je dobro izveo slobodan udarac, pronašao Slađana Lekića koji loptu glavom šalje u mrežu Mirana Jupića.

I kada se činilo da će gosti stići do boda sve dileme riješio je, dva minuta prije kraja susreta, Srđan Đuranović golom iz kornera. Sloga će u narednom kolu gostovati Proleteru, a Laktaši će dočekati Slobodu.

Utakmica je započela minutom ćutnje povodom smrti Svetozara Evđića, potpredsjednika FK Borac iz Šamca.

SLOGA - LAKTAŠI 3:1

SLOGA: Jupić, Janković, Andrić, Hadžimujić, Đuranović, Lukić (od 89. Cetić), Sarkić Lj, Sarkić S. (od 52. Aličić), Hozić (od 87. Grahovac), Radovanović, Ristić. Trener: Milan Draganović

LAKTAŠI: Metlar, Telić, Šipovac, Bajić (od 67. Lekić), Šavija, Radetić, Stamenković, Erceg (od 85. Banjac C), Bursać, Banjac N, Keleman. Trener: Miljan Bajić