20.08.2018 Mikro mreža

Petarda Laminaca

U vikendu iza nas startala je i nova sezona u Opštinskoj fudbalskoj ligi Gradiška. Sudeći po prvih devedeset minuta, očekuje nas i te kako interesantna i uzbudljiva sezona. Na pet mečeva ukupno su postignuta 22 pogotka.

Najuvjerljiviju pobjedu u premijernom kolu ostvarila je ekipa Laminaca, koja je goste iz Kozinaca kući ispratila sa pet pogodaka u mreži. Iako nakon prvih 45 minuta nije bilo golova, u nastavku susreta domaćini su ubacili u brzinu više i do kraja čak pet puta pogađali mrežu Bratstva. Po dva puta su se u strijelce upisivali Savković i Kasagić dok je jedan pogotak djelo Stupara.

Pred domaćim navijačima sigurna je bila i ekipa Obradovca koja je sa 4:1 savladala povratnika u Opštinsku ligu, ekipu Ratara. Marijanović je pogodio dva puta, dok su po jedan pogodak postigli Babić i Radetić.

Identičnim rezultatom završio je i susret u Orahovi, između Bratstva i Jablanice, dok je jedinu gostujuću pobjedu u ovom kolu ostvarila ekipa mašićkog Borca. U Elezagićima Polet je sa 3:1 bio bolji od seferovačke Mladosti.