Lokomotiva sigurna protiv Radnika

Fudbalerke Lokomotive iz Brčkog ostvarile su novu pobjedu u novoj sezoni, u drugom kolu Premijer ženske lige BiH savladale su Radnik iz Bijeljine rezultatom 2:0.

Tokom cijele utakmice domaće su bile dominantije u odnosu na tim iz Bijeljine i zasluženo stigle do trijumfa, prvo je Nikolina Vujadin u 60. minuti postigla pogodak iz jedanesterca, a tačku na i stavila je Esmeralda Mujkić u 81. minuti svojim drugim golom u sezoni.

Narednog vikenda Radnik dočekuje Modriču, a Lokomotiva gostuje u Mostaru kod Emine.

ŽFK Lokomotiva Brčko 2:0 ŽFK Radnik Bijeljina

Stadion: Lokomotiva Gledalaca: 150 Glavni sudija: Vuković Rajka (Novi Grad)

Lokomotiva: Ajl. Fačić, Džanić, Mujkić, Vrsajko, Mešanović, Trujić, Vujadin, Ćosić, Zukić, Ilić (od 68. Škahić), Damjanović (od 90+2. Ire. Fačić).

Radnik: Spasojević, Lukić, Čestić (od 85. Vignjević), Mićanović, Njeguš, Milović, Jović, Stević, Marković, Krajšumović, Stokanović.