Važna pobjeda Radnika

U okviru 8. kola Radnik je na Gradskom stadionu savladao ekipu GOŠK-a iz Gabele, rezultatom 1:0. Pobjeda je važna iako igra nije bila baš na visini, ali se bodovi pišu. Na početku utakmice bilo je po nekoliko prilika na obje strane, ali više na strani gostiju, ali bez realizacije. GOŠK od 28. minuta igra sa igračem manje jer je pocrvenio  Darko Đajić, što je olakšalo posao domaćinima. U drugom dijelu se igralo uglavnom između dva šesnaesterca, ali su se gosti opredijelili na kontre. Jedini gol postignut je u  74. minutu,  iz penala. Prethodno je u kaznenom prostoru oboren Ognjen Đelmić, a siguran izvođač je bio Glišić. Bjeljnci su  uspješno utakmicu priveli kraju.

RADNIK - GOŠK 1:0 (0:0)
Gradski stadion. Gledalaca: 500.  Sudija:  Sabrija  Topalović (Zenica). Strijelac: 1:0 Glišić u 74. iz 11 m. Žuti kartoni: Aleksić, Šantić (Radnik), Hasanović  (GOŠK). Crveni karton: Darko Đajić (GOŠK)  u 28.
RADNIK: Lučić, Radović, Martinović, Đelmić (od 90. Brković), Mekić (od 53. Đurić), Vasić,Popara (od 69. Šantić), Hadžić,Glišić, Aleksić, Isić
GOŠK: Kozić, Korakako, Hasanaković, Ereiz, Anković (od 78. Ramić), Kulović, Đajić, Raguž., Zolj, Hajdarević (od 43. Aletić),  Hasanović

Mladost 3 : 1 Krupa
Radnik 1 : 0 Sloboda
Čelik 1 : 1 Široki Brijeg
Tuzla Siti 0 : 3 Željezničar
Zvijezda 09 0 : 0 Zrinjski
GOŠK 0 : 2 Sarajevo