Vitković prekinuo crnu seriju Famosa

Famos iz Vojkovića je konačno u petom pokušaju ove sezone uspio da stigne do prvih bodova u sezoni.

Motoristi su u jako teškoj utakmici savladali Leotar iz Trebinja sa minimalnih 1:0, a jedini gol na meču postigao je Srđan Vitković iz penala u 69. minutu meča.

Bila je ovo jako tvrda utakmica. Gosti u 57. minutu dobijaju penal, ali šut Miloša Perovića brani Nemanja Jovičić. Četiri minute kasnije stigla je nova nevolja za Famos. Marko Tešanović je dobio drugi žuti karton, pa mu je Stefan Maletić pokazao put u svlačionicu. Ipak, u 69. minutu konačno trenutak radosti za Famos u ovoj sezoni, jer Srđan Vitković realizuje penal i donosi Famosu zlata vrijednu pobjedu.

FAMOS - LEOTAR 1:0 (0:0)