Deveto kolo Prve lige Republike Srpske na rasporedu je ove subote, a sve utakmice igraju se od 15.30, sa izuzetkom meča u Krupi na Vrbasu gdje će Sloboda pola sata kasnije ugostiti Podrinje.
Evo i službenih lica za ove utakmice 9. kola
Modriča: Alfa Modriča - Željezničar Sport Tim
Stadion Dr Milan Jelić
Sudija: Dražen Marić (Bijeljina)
Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (oba Bijeljina)
Čevrti sudija: Vojislav Vuković (Brčko)
Delegat: Milorad Pisić (Zvornik)
Kontrolor: Radoslav Vukasović (Trebinje)
I.Sarajevo: Slavija - Rudar
SRC Slavija
Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor)
Pomoćnici: Tomislav Gračanin i Mladen Đokić (oba Banja Luka)
Četvrti sudija: Jovo Karić (Trebinje)
Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina)
Kontrolor suđenja: Predrag Stankić (Bijeljina)
Krupa na Vrbasu: Sloboda MG - Podrinje
Stadion u Krupi
Sudija: Danko Butulija (Trebinje)
Pomoćnici: Strahinja Vuković (Trebinje) i Davor Vukašinović (Rogatica)
Četvrti sudija: Stojan Vukota (Gradiška)
Delegat: Mlađan VIdačković (Banja Luka)
Kontrolor: Brane Jekić (Doboj)
Velika Obarska: Sloga GC - Tekstilac
Stadion u Velikoj Obarskoj
Sudija: Siniša Lazić (Prijedor)
Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor) i Željko Čelica (Kozarska Dubica)
Delegat: Dragan Simić (Šamac)
Kontrolor: Radiša Vrhovac (Laktaši)
Zvornik: Drina - Borac
Gradski stadion u Zvorniku
Sudija: Velimir Drinić (Modriča)
Pomoćnici: Zoran Radaković i Goran Ilinčić (oba Prijedor)
Četvrti sudija: Rajko Đorđić (Bijeljina)
Delegat: MIlenko Đurić (Modriča)
Kontrolor: Ljubo Aničić (Srbac)
Foča: Sutjeska - Kozara
Gradski stadion u Foči
Sudija: Mario Jelić (Banja Luka)
Pomoćnici: Siniša Ivančević (Banja Luka) i Milan Todorović (Doboj)
Četvrti sudija: Zoran Soknić (Istočno Sarajevo)
Delegat: Dragomir Đajić (Istočno Sarajevo)
Kontrolor: Siniša Janjić (Bijeljina)
Željezničar Sport Team | 4 : 0 | Slavija |
Alfa Modriča | 2 : 1 | Sloboda |
Rudar Prijedor | 2 : 1 | Sloga |
Podrinje | 4 : 2 | Drina |
Tekstilac | 0 : 0 | Sutjeska |
Borac | 1 : 0 | Kozara |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Borac | 22 | 17 | 4 | 1 | 55 | |
2 | Sloga | 22 | 14 | 4 | 4 | 46 | |
3 | Rudar Prijedor | 22 | 11 | 6 | 5 | 39 | |
4 | Željezničar Sport Team | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | |
5 | Kozara | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 | |
6 | Podrinje | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 | |
7 | Tekstilac | 22 | 6 | 7 | 9 | 25 | |
8 | Alfa Modriča | 22 | 5 | 9 | 8 | 24 | |
9 | Slavija | 22 | 6 | 6 | 10 | 24 | |
10 | Drina | 22 | 5 | 7 | 10 | 22 | |
11 | Sutjeska | 22 | 5 | 5 | 12 | 20 | |
12 | Sloboda | 22 | 4 | 5 | 13 | 17 |