Debakl Belog Anđela

Tuzlanski Salines slavio je ubjedljivu pobjedu na startu Premijer lige Bosne i Hercegovine u futsalu.

Jarčevi su u premijernoj utakmici nove sezone pobijedili debitanta u Premijer ligi KMF Beli Anđeo sa 11:3 i to u Brčkom.

Od samog starta se vidjelo ko je gazda u ovom susretu, te gosti već u 10. minutu imaju 0:5 golovima Srđana Ivankovića, Vladimira Džombića, Denisa Isanovića, Maida Ramića i Denija Imširovića.

Do kraja poluvremena gosti postižu jo tri gola. U strijelce su se ponovo upisali Denis Isanović, Vladimir Džombić i Srđan Ivanković.

Prvi gol u Premijer ligi za domaće u 25. minutu postiže bivši igrač Salinesa, Edin Muratović, a nakon toga nova dva gola za goste djelo su Maida Ramića i Edina Muratovića iz tuzlanske ekipe.

Danijel Jović je kratko smanjio na 2:10, a onda Srđan Ivanković postiže i 11. gol za Salines, prije nego Jović postiže svoj drugi gol za 3:11, što je i konačan rezultat ovog duela.

KMF BELI ANĐEO - FC SALINES 3:11 (0:8)
Dvorana Gimnazije ''Vaso Pelagić'' u Brčkom
Gledalaca: 100
Sudije: Željko Dragojević i Siniša Ivančević (oba Banja Luka)
Strijelci: 0:1 Ivanković 3, 0:2 Džombić 6, 0:3 Isanović 7, 0:4 Ramić 7, 0:5 Imširović 10, 0:6 Džombić 13, 0:7 Ivanković 16, 0:8 Isanović 20, 1:8 Muratović 25, 1:9 Ramić 26, 1:10 Muratović 28, 2:10 Jović 34, 2:11 Ivanković 35, 3:11 Jović 37
Žuti kartoni: Ramić (Salines)

Beli Anđeo: Savić, Komarčević, Erić, Đokić, Arnautović, Jović, Muratović, Novaković, Teodorović, Janjić, Miljanović

Salines: Milanović, Ivanković, Buljubašić, Isanović, Marinković, Divković, Muratović, Ramić, Džombić, Hasić, Jusić, Idriz, Imširović, Marković

Zrinjski 4 : 2 Kaskada
Mostar SG Staklorad 2 : 1 Seljak
Beli anđeo 8 : 3 Tango
Leotar 0 : 3 Salines
Brotnjo 8 : 2 Centar