Leotar ponovo poražen

Foto/Događajnica

Viceprvak Bosne i Hercegovine, MNK Brotnjo iz Čitluka, savladao je na svom terenu KMF Leotar sa 3:1 u utakmici drugog kola Premijer lige BiH.

Nakon što su u prvom kolu doživjeli poraz na istom mjestu od Zrinjskog, Čitlučani su se danas vratili pobjedama i upisali prvi trijumf u novoj sezoni.

Ali, nije dobro krenulo ni u ovom meču. Gosti već u drugoj minuti preko  Miljana Vica. No, odmah iza toga vraćaju se domaći, a mrežu Tiaga pogađa Ivan Marković.

U 9. minutu domaći su potpuno okrenuli rezultat, a strijelac je sada bio Marko Grgić. Nakon toga je uslijedilo nadmudrivanje, a u 39. minutu kapiten Kristijan Pantić otklanja sve dileme oko pobjede u ovom meču golom za 3:1.

Ovo je prvi trijumf Brotnja u novoj sezoni, dok Leotar poslije dva kola ima dva poraza.

MNK BROTNJO - KMF LEOTAR 3:1 (2:1)