DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1
I KOLO
OK „PRIJEDOR “ - ŽOK „GRADIŠKA“ 3:1 (23:25,25:21,28:26,25:16) 101:90
Prijedor, 09.10.2018. godine
I sudija: Danijel Bandulaja iz Banja Luke
II sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke
II KOLO
OK„BORAC“- OK „LAKTAŠI“ 1:3 (18:25,25:20,15:25,20:25) 78:95
Banja Luka, 14.10.2018. godine.
I sudija: Dejan Stojičić iz Mrkonjić Grada
II sudija: Miodrag Kočić iz Gradiške
ŽOK „BALKANA MP“ - ŽOK„GRADIŠKA“ 1:3 (24:26,20:25,26:24,25:27) 95:102
Mrkonjić Grad, 13.10.2018. godine
I sudija: Anja Štrkić iz Banja Luke
II sudija: Dragana Repić iz Banja Luke
OK „PLIVA“ - OK„SMEČ“
Utakmica odložena
I sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke
II sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada
DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2
II KOLO
ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA 2“- OK„KOTOR VAROŠ“ 0:3 (18:25,17:25,9:25) 44:75
Obudovac, 13.10.2018. godine
I sudija: Sanja Vlačić iz Lopara
II sudija: Ljubica Šarkanović iz Obudovca
OK „UKRINA “ - OK „DERVENTA 2“ 3:0 (25:21,25:12,25:18) 75:51
Prnjavor, 14.10.2018. godine
I sudija: Srđan Bencun iz Modriče
II sudija: Lidija Iljić iz Dervente
OK„SMEČ DN“. OK „PANTER“ 3:0 (25:23,25:20, 25:16) 75:59
Brčko, 14.10.2018. godine
I sudija: Dejan Jovanović iz Bijeljine
II sudija: Dragan Miškić iz Obudovca
DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 3
I KOLO
OK „HAN PIJESAK“ - ŽOK„JAHORINA 2“ 3:2 (25:16,22:25,25:20,19:25,15:12) 106:98
Han Pijesak, 11.10.2018. godine
I sudija: Nevena Maletić iz Pala
II sudija: Bojana Milićević iz Pala
Crveni karton: Odbojkašica broj 7 Tijana Kusmuk- ŽOK „JAHORINA 2“
II KOLO
ŽOK „RADNIK 2 “ ŽOK „BRATUNAC“ 3:1 (25:17,25:17,13:25,25:17) 88:76
Bijeljina, 14.10.2018. godine
I sudija: Nebojša Simeunović iz Lopara
II sudija: Svjetlana Milić iz Bijeljine
ŽOK„JAHORINA 2“- OK „DRINA“ 0:3 (21:25,20:25,21:25) 62:75
Pale, 14.10.2018. godine
I sudija: Nevena Pandurević iz Istočnog Sarajeva
II sudija: Srđan Furtula iz Pala
OK„MLADOST“- OK „HAN PIJESAK“ 1:3 (25:23,22:25,21:25,19:25) 87:98
Rogatica, 14.10.2018. godine
I sudija: Mirjana Tošić iz Čajniča
II sudija: Milan Janjić iz Rudog
DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 4
II KOLO
ŽOK „GACKO „“ - ŽOK„LEOTAR“ 0:3 (19:25,15:25,15:25) 49:75
Gacko, 14.10.2018. godine
I sudija: Vera Kapor iz Foče
II sudija: Petar Koprivica iz Gacka
OK „STAKORINA “ - OK „VELEŽ“ 1:3 (18:25,17:25,25:12,17:25) 77:87
Čajniče, 13.10.2018. godine
I sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva
II sudija: Nevena Maletić iz Pala
OK„RUDO“- OK „LEOTAR“ 0:3 (23:25,17:25, 21:25) 61:75
Rudo, 14.10.2018. godine
I sudija: Jovana Ćuzulan iz Rogatice
II sudija: Bojana Milićević iz Pala
.