EL: Radonja i Bajern do prve pobjede

Košarkaši Bajerna upisali su prvu pobjedu u Evroligi. Oni su na svom terenu dobili Panatinaikos sa 80-79.

Prvi period bio je veoma neizvjestan. Panata je dobro otvorila meč a Bajern se kasnije raspucao. Nakon prvoh perioda bilo je 2-20. Bajern je djelovao bolje u drugom periodu. Većim dijelom ovog perioda su vodili ali su stali pred kraj prvog poluvremena. Panata na kraju odlazi na odmor sa poenom prednosti.

U nastavku je viđena velika borba. U treće periodu Panata je održavala prednost ali ta prednost nije bila velika. Pred oldučujućih deset minuta igre, imali su dva poena prednosti. Održavali su vodstvo sve do vodstva 68-67. Tada Bajern pravi seriju 6-0 i dolazi do preokreta. Iako je Bajern imao prednost, Lengford je uspio uvesti utakmicu u neizvjesnu završnicu. Nakon Bukerovih promašenih bacanja, Panata je imala napad za pobjedu. No, Lučić je odradio posao u defanzivi i Bajern je slavio.

Bajern je do pobjede predvodio Đedović sa 19 pioena dok je Lengford ubacio 18 za Panatu.