Rezultati šampionata Republike srpske za odbojkašice pionirke:
I KOLO
OK „PRIJEDOR“ - ŽOK „KOZARA “
Utakmica odložena.
I sudija:
II sudija:
OK „VOŽD PRIJEDOR“ - ŽOK„GRADIŠKA“
Utakmica odložena
I sudija:
II sudija:
III KOLO
OK „VOŽD PRIJEDOR“ - OK „SMEČ“ 3:0 (25:10,25:16,25:21) 75:47
Prijedor, 14.10.2018.godine
I sudija: Mila Mijić iz Prijedora
II sudija: Milica Pašić iz Prijedora
ŽOK „GRADIŠKA“ - ŽOK„KOZARA“ 2:3 (25:20,25:12,23:25,11:25,13:15) 97:97
Gradiška,13.10. 2018. godine
I sudija: Milana Kočić iz Gradiške
II sudija: Ognjen Janković iz Gradiške
Crveni karton: Zlatko Samelak –trener ŽOK „GRADIŠKA“
GRUPA 2
III KOLO
OK „INOVA“ - OK „PLIVA“ 3:0 (25:10,25:11,25:7) 75:28
Banja Luka,14.10.2018.godine
I sudija: Dragana Repić iz Banja Luke
II sudija: Anja Štrkić iz Banja Luke
OK „KOTOR VAROŠ“ - OK„LAKTAŠI“ 3:1 (25:13,25:14,26:28,25:17) 101:72
Kotor Varoš 13.10.2018.godine
I sudija: Zdravko Vučanović iz Kotor Varoši
II sudija: Aleksandar Pavlović iz Banja Luke
GRUPA 3
II KOLO
OK „UKRINA“ - OK „DERVENTA“ 3:0 (25:17,25:13,25:14) 75:44
Prnjavor,09.10.2018.godine.
I sudija: Sandra Dušanić iz Prnjavora
II sudija: Lana Vračević iz Prnjavora
III KOLO
OK „PANTER“ - OK„UKRINA“ 3:0 (25:12,25:12,25:17) 75:41
Doboj, 13.10.2018.godine
I sudija: Pavle Dostanić iz Doboja
II sudija: Kristina Stanković iz Doboja
ŽOK „MODRIČA“ - ŽOK„CRVENA ZVIJEZDA“ 0:3 (9:25,11:25,17:25) 37:75
Modriča, 14.10.2018.godine
I sudija: Boris Gavrić iz Modriče
II sudija: Željko Vukajlović iz Modriče
GRUPA 4
I KOLO
ŽOK „BIMAL JEDINSTVO“ - OK „MAJEVICA“ 3:0 (25:11,25:11,25:23) 75:45
Brčko, 13.10.2018. godine
I sudija: Lazar Zeljić iz Brčkog
II sudija: Jelena Lekić iz Brčkog
OK „SMEČ DN“ - OK„RUDAR“
Utakmica odložena
I sudija:
II sudija:
OK „TEMPO“ - ŠO„MLADOST“
Utakmica odložena
I sudija:
II sudija:
III KOLO
OK „SMEČ DN“ - OK „MAJEVICA“
Utakmica odložena.
I sudija:
II sudija:
OK „TEMPO“ - ŽOK„BIMAL JEDINSTVO“ 0:3 (6:25,10:25,5:25) 21:75
Brčko, 14.10.2018. godine
I sudija: Zoran Avramović iz Brčkog
II sudija: Dragana Radovanović iz Brčkog
ŠO „MLADOST“ - OK„RUDAR“ 3:0 (25:9,25:13,25:15) 75:37
Pelagićevo, 13.10.2018. godine.
I sudija: Milica Stojanović iz Donjeg Žabara
II sudija: Radmila Marković iz Obudovca
GRUPA 5
III KOLO
OK „NET“ - OK „DRINA“ 0:3 (16:25,16:25,11:25) 43:75
Vlasenica, 15.10. 2018. godine.
I sudija: Dejana Mijić iz Vlasenice
II sudija: Zorana Mazić iz Vlasenice
ŽOK „RADNIK“ - ŽOK„BRATUNAC“ 3:0 (25:18,25:13,25:11) 75:42
Bijeljina, 14.10.2018.godine
I sudija: Svjetlana Milić iz Bijeljine
II sudija: Boris Savić iz Bijeljine
GRUPA 6
II KOLO
ŽOK „JAHORINA“ - OK „SLAVIJA“ 2:3 (25:22,19:25,25:23,25:27,11:15) 105:112
Pale, 08.10.2018.godine.
I sudija: Nevena Maletić iz Pala
II sudija: Gorica Rudić iz Pala
III KOLO
OK „SLAVIJA“ - OK„HAN PIJESAK“ 3:1 (22:25,25:19,25:21,28:26) 100:91
Sokolac, 13.10.2018.godine
I sudija: Nevena Pandurević iz Istočnog Sarajeva
II sudija: Marija Đević iz Istočnog Sarajeva
OK „JAHORINA“ - ŽOK „JAHORINA“ 0:3 (19:25,24:26,23:25) 66:76
Pale, 13.10.2018.godine.
I sudija: Bojana Milićević iz Pala
II sudija: Đorđe Perišić iz Pala
OK „MLADOST“ - OK „GLASINAC“ 0:3 (16:25,12:25,12:25) 40:75
Rogatica, 14.10.2018.godine.
I sudija: Ana Motika iz Rogatice
II sudija: Sara Nešković iz Rogatice
GRUPA 7
II KOLO
ŽOK „GACKO“ - OK„RUDO“
Utakmica odložena
I sudija:
II sudija:
III KOLO
OK „RUDO“ - OK „HE NA DRINI “ 0:3 (16:25,5:25,18:25) 39:75
Rudo, 14.10.2018. godine
I sudija: Ana Perišić iz Rudog
II sudija: Nikolina Lazović iz Rudog
OK „STAKORINA“ - ŽOK„GACKO“ 0:3 (21:25,19:25,19:25) 59:75
Čajniče, 13.10.2018.godine
I sudija: Mirjana Tošić iz Čajniča
II sudija: Marija Dulović iz Čajniča
GRUPA 8
II KOLO
ŽOK „LEOTAR“ - OK „VELEŽ“ 3:0 (25:19,25:19,25:17) 75:55
Trebinje, 10.10.2018.godine.
I sudija: Miodrag Ilić iz Ljubinja
II sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja
OK „LEOTAR“ - OK „LjUBINjE BANKOM “ 0:3 (11:25,19:25,18:25) 48:75
Trebinje, 09.10.2018.godine.
I sudija: Miroslav Čolić iz Ljubinja
II sudija: Nikola Kozić iz Ljubinja
III KOLO
OK „VELEŽ“ - OK „HERCEGOVAC“ 3:1 (25:20,25:9,21:25,25:17) 96:71
Nevesinje, 14.10.2018.godine.
I sudija: Andrej Stojić iz Gacka
II sudija: Slobodan Antunović iz Gacka
OK „LjUBINjE BANKOM“ - ŽOK „LEOTAR“ 3:1 (25:21,25:19,21:25,25:21) 96:86
Ljubinje, 14.10.2018.godine.
I sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja
II sudija: Nikola Kozić iz Ljubinja
OOK „LEOTAR“ - OK „LEOTAR“ 0:3 (20:25,18:25,18:25) 56:75
Trebinje, 14.10.2018.godine.
I sudija: Danijela Mićić iz Ljubinja
II sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja