Zvezda rutinski protiv oslabljene Igokee

Košarkaši Igokee upisali su treći poraz u ABA ligi. Aleksandrovčani su poraženi od Zvezde u Beogradu, rezultatom 96-75.

Zvezda je dobro otvorila meč i bili su raspoloženi u šutu za tri poena. Lazić je igrao sjajno a pratio ga je i Bili Beron. Igokea je sporije ušla u meč ali je hvatala ritam. Do kraja prvog perioda potpuno se vratila u igru i gubila je samo dva razlike. U drugom periodu Igokea se jedno vrijeme držala. Međutim, Zvezda je došla do 13 poena prednosti. Igokea se do poluvremena vratila koliko toliko u igru ali je Zvezda imala osam poena prednosti.

U nastavku je do izražaja došla skraćena rotacija Igokee. Gosti su ostali bez snage i do izražaja je maksimalno došla Zvezdina širina ali i kvalitet koji ima. Do kraja trećeg perioda, Zvezda je došla do 20 poena prednosti. Poslednji period bio je formalnost. Igralo se što se igrati moralo. Zvezda je rutinski privela meč kraju i došla je do nove pobjede.

Radanov je predvodio Zvezdu sa 16 poena dok je Lešić bio najbolji kod gostiju sa 21 poenom.