Domaljevac bolji od Kaknja

Nakon pobjeda u dva uvodna kola protiv Radnika i Borca sa maksimalnih 3:0, izabranici Almira Aganovića zaustavljeni su u Orašju u okviru trećeg kola odbojkaške Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Bolji od ekipe ''Kaknja 78'' bio je HOK ''Domaljevac'' koji je slavio rezultatom 3:1. Bio je ovo neizvjestan meč u kojem je prvi set pripao ''domaćinu'' rezultatom 25:23. U drugom setu Kakanjci su uzvratili sa 28:26. N

akon velike borbe odbojkašima Domaljevca je pripao treći set rezultatom 25:23, a identičnim rezultatom Kakanjci su poraženi i u četvrtom setu (25:23).

Ekipa Domaljevca se tako Kakanjcima revanširala za eliminaciju u Kupu Federacije BiH i sada zajedno sa ekipom Mladosti i maksimalnim učinkom od devet bodova dijeli lidersku poziciju. U narednom kolu Domaljevac gostuje ekipi Jedinstva, dok će Kakanjci ugostiti Gacko.

Modriča 3 : 2 Majevica
Radnik 0 : 3 Mladost
Borac 3 : 1 Jedinstvo
Domaljevac 3 : 1 Kakanj 78
Gacko 2 : 3 Bosna